Presunúť na hlavný obsah

Štýlové plavky so zvieracím vzorom na sezónu 2019: Nejde o žiadne OUT kúsky, ale o nádielku sexepílu z 90. rokov

Móda

Vzor, ktorý bol na plavkách považovaný dlhý čas za out. Je čas zbúrať tento mýtus a presvedčiť vás, že zvierací motív prichádza na scénu, tentokrát v trochu inom duchu.

Teploty stúpajú čoraz vyššie a s nimi aj naše nároky na tie najúžasnejšie plavky. Vybrať také, s ktorými budeme 100% spokojné je beh na dlhú trať a zorientovať sa v trendoch tiež. My sme sa tentokrát vydali na spoznávaciu cestu plaviek so zvieracími vzormi. Deväťdesiate roky sa mierne preniesli aj do tohto obdobia, avšak animal print nesie v sebe tentokrát niečo výnimočné. 

Inšpirujte sa: Šesť módnych trendov na plážovú sezónu 2019: Tieto kúsky by ste si mali zadovážiť a toto zo šatníka vyradiť

Vzor skrytý v detailoch

Zvieracie vzory ovládli prehliadkové móla módnych domov ako Elie Saab, Burberry, Gucci či Off-White. To, že sa dostanú aj do plavkových trendov však možno mnohých prekvapilo. Stačí s nimi narábať s citom a vyhnete sa plejáde divočiny. Chce to len o čosi sofistikovanejší prístup.

Animal print v pravom slova zmysle

Jemný komixový nádych zvieracieho vzoru na plavkách sa objavuje po prvý raz. Celé plavky aj naďalej ponúkajú priestor na kombinovanie, napríklad aj s takýmto opaskom zo 70. rokov. Špagetové ramienka nežne zvýraznia sexepíl.

Celé plavky viac ukážu

Plocha na jednodielnych plavkách ponúka priestor nechať pracovať fantáziu. Na tieto plavky musíte mať nielen gule, ale aj štýl. Ak ich správne zladíte so štýlovými okuliarmi, budete pôsobiť sebavedomejšie. Všimnite si detial v podobe strihu, musia byť krásne vykrojené. 

Baywatch strih z 90. rokov v leoparďom prevedení

Dokonalý zvierací motív. Taký jednoduchý a klasický, že vás vráti späť v čase. Silno sexi strih plaviek a spojitosť s týmto leopardím vzorom vám dodá na guráži. Ak ich skombinujete s klasickou nadčasovou šiltovkou dosiahnete nedbalý look so sexi nábojom.

Trojuholníky ako dvojitá dávka sexepílu

Ak si ich raz vyskúšate, zamilujete si ich. Zvierací vzor v spojitosti so sexepílom znásobíte, ak siahnete po trojuholníkovom strihu. Ženské a maximálne efektné. Budete sa cítiť ako kráľovná pláže. Leto si tak užijete so všetkým, čo k tomu patrí.

Mohlo by vás zaujímať: Šatka ako vlasový doplnok 5x inak: Tento letný look si po prvom zhliadnutí zaručene zamilujete

Nadčasová klasika alebo nostalgia

Tieto plavky si pamätajú mnohí ešte z čias našich mám a po pár rokoch sú opäť v hre. Sú jednoduché, ničím extra, ale pritom stále zaujímavé. Nariasenie pod trojuholníkmi sa stáva čoraz populárnejšie a v tejto decentnej verzii je príjemným spestrením strihu.

- Najčítanejšie -