Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky podľahli najväčšiemu vlasovému trendu: Ktorej radikálna zmena prospela najviac?

Slovenské celebrity

Tento trend už pekných pár mesiacov naberá na popularite. Šmrncový krátky účes si v nedávnej dobe zaobstarali aj tieto známe slovenské tváre.

Dara Rolins

Sezónu najhorúcejšieho účesu sezóny medzi prvými odštartovala speváčka Dara Rolins. Popová diva sa svojím novým vzhľadom pochválila na Instagrame. A, že sa, teda bolo čím! Dara sa pri zmene svojho imidžu totiž nezverila do rúk odborníkov, no poradila si úplne sama! „Sama som sa,” napísala k novému účesu speváčka.

Neprehliadnite: 10. narodeniny FEMINITY: Silvia Kušnírová s top detailom kravaty, Zuzana Kanisová a Emma Drobná udávajú štýl

Ivana Gáborík

Na Instagrame je mimoriadne aktívna i tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík. Tá prekvapila svojich fanúšikov, keď pred časom zverejnila anketu, v ktorej sa ich pýtala na to, či má podstúpiť radikálnu zmenu účesu. Napriek tomu, že ju jej fanúšikovská základňa od zmeny odhovárala, Ivana nasledovala svoj inštinkt. A urobila dobre! Nedávno podstúpila i jeho “upgrade”, takže svoje rozhodnutie evidentne neľutuje.

Dominika Navara Cibulková

Rozhodne najneočakávanejšou zmenou sa môže pochváliť tenistka Dominika Navara Cibulková. Jej hustá blond hriva bola dlho jej neodmysliteľnou súčasťou. A zrazu je preč! Táto radikálna zmena rozhodne vyžadovala značnú dávku odvahy, no “lob” Dominike skutočne pristane. Koniec-koncov, zmena je život.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Moderátorka Emma Tekelyová vníma módu ako sebavyjadrenie: Túto zásadu považuje za najdôležitejšiu

Naty Kerny

Influencerka Naty Kerny patrí k Slovenkám, ktorých štýl je priam nasiaknutý svetovými trendami. A to bez ohľadu na to, či ide o módu alebo o vizáž. Krátky hladký účes jej šmrncovou bodkou, ktorý aj na oko strohému outfitu dodá na módnosti.

Diana Hágerová

Sympatická moderátorka si už tiež zaobstarala svoj letný zostrih. Za jej rozhodnutím nestála len túžba po zmene vzhľadu, ale predovšetkým iný šľachetný zámer. Diana Hágerová vyvsvetlila: „VEĽKÁ ZMENA. Nie pre mňa, veď vlasy dorastú… Veľká zmena to bude pre niekoho, kto aj vďaka týmto mojim (pár) vlasom a projektu @vystrihaj_sa_slovensko získa späť niečo, čo stratil.”

Ktorej z krások podľa vás radikálna zmena prospela najviac?

spolu hlasovalo 848 ľudí

- Najčítanejšie -