Presunúť na hlavný obsah

Vďaka tejto jednej veci si Kate a William udrživajú iskru vo vzťahu: Čo je pre manželov vo vzťahu kľúčové?

Zahraničné celebrity

Manželstvo Kate Middleton a princa William pôsobí naozaj ako veľmi harmonické. No nielen navonok. Taká je aj realita. Majú totiž recept na to, ako iskru vo zväzku udržať aj po rokoch.

Pri dlhodobom vzťahu sa nejeden pár pýta ako udržať iskru a vášeň v partnerskom zväzku. Pokiaľ hľadáte aj vy odpoveď ako na to, nechajte sa inšpirovať kráľovským párom. Vojvodkyňa Kate Middleton a princ William nedajú dopustiť na jednu vec.

Prečítajte si tiež: Princezná Diana mnohým poriadne pomotala hlavu: Ktorý z týchto dvoch mužov je skutočne otcom princa Harryho?

”Malé veci” znamenajú veľa

Síce veľké gestá sú tiež úžasné, avšak tie malé majú vo vzťahu väčšiu váhu. A Kate s Williamom sú si toho plne vedomí. Práve preto na maličkostiach stavajú to podstatné. No jeden aspekt je predsa len podľa nich zásadný, ak chcete fungovať harmonicky, spokojne a šťastne aj po rokoch. To čo je podľa nich najdôležitejšie, je naučiť sa hovoriť jazykom toho druhého. Áno, každý človek dáva najavo city a emócie inak. Niekto slovne, iný skutkami. Vo chvíli ak pochopíte, ako to ten druhý robí a myslí, máte vyhrané. Na tom stavajú svoje manželstvo aj Kate William. Aj keď to iní nevidia, oni presne vedie, čo ktoré gesto znamená. Hoci si na verejnosti nemajú prejavovať okato nežnosti, takto to robia veľmi nenápadne a zároveň cítia lásku toho druhého. 

Neprehliadnite: Koniec éry u Victoria's Secret: Aký je skutočný dôvod zrušenia ikonických sexy módnych prehliadok?

Prejavovať si emócie je podľa nich základnou nuansou dlhodobého zväzku. Len teda mnoho párov na to zabúda. Najmä ako utekajú roky. A  v neposlednom rade je veľmi dôležité robiť to aj pred deťmi. Zároveň je to pre drobcov piliérom istoty a bezpečia. Musia vidieť, že mama a otec sa ľúbia. Presne to im dáva výborný emocionálny potenciál do budnúcnosti. Kráľovský pár si to dobre uvedomuje.

Mohlo by vás zaujímať: Toto musel podstúpiť lámač ženských sŕdc George Clooney, aby očaril krásnu Amal: Vďaka tomu im to už tri roky funguje 

Manželstvo je aj o tomto

Vo vzťahu sa vojvodkyňa a princ zároveň snažia byť k sebe maximálne otvorení. Hovoria si o všetkom. Pochopili, že len tak dokážu vytvoriť pokojnú, rodinnú atmosféru. Takú, pri ktorej sa žiaden z nich nebude báť hovoriť o svojich snoch a túžbach. Vedia, že je naozaj dôležité žiť s pocitom, že ste rešpektovaný a počúvaný, keď to očakávate. Tak čo, súhlasíte s kráľovským párom aj vy?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus