Presunúť na hlavný obsah

Predtým, než sa princ William oženil s Kate, urobili spolu dohodu o svojej budúcnosti: O čo v nej išlo?

Zahraničné celebrity

Vieme, že rozprávkovej svadbe princa Williama a vojvodkyne Kate Middleton predchádzal nečakaný rozchod. Po ňom sa títo dvaja rozprávali o svojej budúcnosti a výsledkom bola manželská dohoda, v ktorej išlo o prísľub.

Uzmierovacia dovolenka s prísľubom manželstva 

Rozprávkovú svadbu princa Williama a jeho krásnej snúbenice Kate Middleton v roku 2011 sledoval snáď takmer celý svet. Všetci sa tešili a Kate si obľúbili do samého začiatku. Dnes si už nikto nevie predstaviť po princovom boku inú ženu, ktorá by lepšie reprezentovala samotnú kráľovskú rodinu. Napriek tomuto faktu je súčasťou ich minulosti aj rozchod, ktorý predchádzal svadbe. Po rozchode však prišla druhá šanca, počas ktorej absolvovali dovolenku na ostrove Desroches na Seychelách. Ako informuje magazín Marie Claire, podľa kráľovskej zapisovateľky a expertky Katie Nicholl, ktorá píše knihu s názvom: Kate: budúca kráľovná, na tejto dovolenke uzavreli dohodu o manželstve

Mohlo by vás zaujímať: Päť vecí, ktoré ste nevedeli o Kate a Williamovi: Čo všetko malo zostať za dverami paláca?

Princ William nebol ešte pripravený, ale Kate si vypočula jeho návrh 

Dohoda o manželstve medzi princom a vojvodkyňou sa týkala ako inak ich spoločnej budúcnosti. Princ William chcel byť k nej úprimný a vraj sa vyznal z toho, že ešte nie je pripravený oženiť sa. To sú slová, ktoré asi nechce počuť na dovolenke žiadna žena, skôr by očakávala veľkolepé zásnuby. No Kate tiež nie je každá iná a trpezlivosti má asi an rozdávanie. Vypočula si celý jeho návrh. Hoci nebol ešte pripravený vziať si ju, zároveň jej prisľúbil, že sa to raz určite stane. „Tam na ostrove, v raji, William sľúbil Kate, že s ňou ráta na dlhú dobu. Po prvýkrát hovorili vážne o manželstve pod nočnou oblohou a pred oceánom. Na tomto mieste urobili dohodu, že sa raz určite vezmú,“ opisuje Katie Nicholl. 

Čítajte tiež: Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite sa, s akými mužmi randila pred Williamom

Kate mu na oplátku prisľúbila, že bude čakať

Princ William tiež oboznámil Kate s tým, že ona je tá, ktorú chce, s ktorou ráta na manželstvo, vo svojej budúcnosti. „Sľúbil jej, že ona je tá, ktorú si raz vezme, že sa bude angažovať, že sa jej nevzdá a ona mu zase sľúbila, že na neho bude čakať, kým nebude pripravený,“ dodáva ešte kráľovská expertka na margo ich dohody. 

Neprehliadnite: Na tento rituál nedajú William a Kate dopustiť: Vďaka jednej veci zvládajú aj kritické situácie v manželstve ľahšie 

No a Kate čakalo ešte pár rokov, ale napokon sa dočkala svojej kráľovskej svadby a dnes aj vytúženej rodiny v podobe troch rozkošných detí. Nie nadarmo sa hovorí, že trpezlivosť musí byť tiež dôležitou výsadou kráľovnej. Preto nikto nepochybuje, že vojvodkyňa Kate bude raz skvelou budúcou kráľovnou, čo poviete? 

- Najčítanejšie -