Presunúť na hlavný obsah

Opustila som svojho muža len kvôli jednej veci: Pochopila som, že sex je oveľa lepší s mladším mužom

Rodinné vzťahy

Izabela urobila rozhodnutie, ktoré na iných ona sama vždy odsudzovala. Opustila svojho muža a rodinu, kvôli inému. A to len kvôli sexu.

Izabela svojho muža ľúbila. Veď spolu boli roky. Dali sa totiž dokopy hneď po strednej. Aj keď v tom čase ich láske veľmi rodičia nepriali. No oni si nedali povedať. Jednoducho sa milovali. Krátko po vysokej bola svadba a ona otehotnela. Po dvoch rokoch sa im narodili dvojičky. Všetko medzi nimi vyzeralo aj napriek náročnému obdobiu s dvoma malými deťmi priam idylicky. No viete ako to býva, ak niečo pôsobí dokonale navonok, realita je mnohokrát iná.

Čítajte tiež: Nevedela som si predstaviť, že sa nájde muž hodný mojej dcéry: Tvrdohlavosť ma v našom vzťahu naučila jedno

Vekový rozdiel sa prejavil v najnáročnejšom období

Alan bol od Izabely presne o sedem rokov starší. V čase, keď ona maturovala, on už dávno pracoval. ”Áno, vtedy mi to veľmi imponovalo. Dokázal sa totiž o mňa postarať vo všetkých oblastiach. No postupom času a najmä s príchodom detí sme sa začali jeden druhému vzďaľovať. Nebolo to už také, ako keď sme si začali. V čase keď sa nám chlapci narodili, som mala čerstvých 27 a Alan 34. No on to nejako nezvládal. Nestíhal riešiť prácu, deti, mňa. Najmä počas troch rokov prebdených nocí to bolo najhoršie. Náš sexuálny život bol odrazu na bode nula. Spávali sme spolu možno raz do mesiaca. Aj keď som mu hovorila, že je to málo a naše manželstvo upadá, nevenoval tomu pozornosť. Ja som napokon urobila vec, ktorú som dovtedy maximálne odsudzovala."

Neprehliadnite: Moja mama ma po mojich tridsiatich narodeninách už nikdy nenavštívila: Až po jej smrti som sa dozvedela, čo bolo dôvodom 

Na ihrisku pred domom spoznala Izabela Marka, sympatického Kubánca, ktorý bol otcom ročného dievčatka. So ženou žili oddelene a malú mali v striedavej starostlivosti. Mark bol aj od Izabely o 5 rokov mladší. No mimoriadne sa jej páčil a priťahoval ju. ”Bol presne taký, ako Alan kedysi, keď som chodila do školy. Sexi, príťažlivý a od začiatku medzi nami bola cítiť chémia. Netrvalo to dlho a skončili sme spolu. Úprimne ani sama neviem, ako sa to tak rýchlo zbehlo. No okrem príťažlivosti som sa do necho bezhlavo zaľúbila. Sex s ním bol doslova zážitok. Jedným slovom perfektný. Odrazu som mala späť to, čo mi doma chýbalo. No a bolo to všetko akési silnejšie ako ja sama. Manžela som sa rozhodla opustiť. Áno, aj keď to mnohí odsúdili, musela som. Vtedy som to tak cítila. A hoci už s Markom spolu nie sme, neľutujem to. Viem, že mať staršieho partnera pre mňa nie je."

- Najčítanejšie -