Presunúť na hlavný obsah

Baby pink vládne letu: Styling, ktorý si aktuálne získal srdcia tých najštýlovejších žien

Móda

Štýlový dámsky kostým v baby pink odtieni ovládol móla, ale aj ulice. Vytvorte si look, v ktorom objavíte svoje doposiaľ nepoznané „ja“.

Dámsky kostým sa vrátil na módnu scénu niekoľkokrát, tentokrát v jeho najjemnejšej a zároveň najženskejšej podobe. Ružový kostým sa nosí nielen s dlhými nohavicami, ale aj s krátkymi. Tie sú  v hre toto leto vo viacerých variantoch.

Prečítajte si: Letné topánky, ktoré sú HOT: Máme pre vás výber tých, v ktorých sa budete cítiť po celý deň ako v obláčiku

Ak nepatríte k nadšencom ružovej farby, chápeme vás. Prezradíme vám však styling, v ktorom na tento problém zabudnete hneď, ako ho uvidíte. Je ním práve spomínaný nohavicový kostým. Módne ikony, ktoré udávajú trendy si ho zamilovali. Niektoré dokonca už sezónu dve pred touto a opäť tak ukázali, že sú vždy o krok vpred. Julia Roberts vo filme Svadba môjho najlepšieho priateľa mala na sebe nohavicový kostým a potvrdila tým fakt, že keď sa zlúčia všetky atribúty dokáže ísť o veľmi ženský styling.

Nezávislá žena, ktorá nezabúda na svoj skrytý sexepíl

Tento kus šatníka je akýmsi posilnením postavenia žien v spoločnosti. Zatiaľ čo v minulosti si na neho trúfli naozaj len tie najviac nezávislé a sebavedomé ženy, dnes po ňom siahajú aj tie, pre ktoré je módny diktát nevyhnutnosťou pre orientovanie sa v móde. 

Vďaka typicky ženskému odtieňu, ktorý sa s nami spája v podstate už od samotného narodenia, keď ružová symbolizuje dievčatko a tieto dogmy len tak nevymiznú. 

Neprehliadnite: Najkrajšie looky, ako sa obliecť na svadbu ako hosť: Šaty v týchto strihoch sú slávnostné a zároveň chic

Kostým môžete nosiť aj mimo kanceláriu

Popredné ikony ukazujú, že kostým nepatrí len do kancelárie. Zamilovali si ho aj na večer a klasické kokteilky vymenili za tento jedinečný look. Pod ružový kostým si nemusíte dávať nič, no ak sa chcete predsa len cítiť sebaistejšie, obyčajné tielko vám bude stačiť.

Kostýmy majú v módnej oblasti silné zastúpenie a naučili sme sa ich nosiť tak, aby lichotili ženským krivkám. Návrat do minulosti je vždy obohacujúci a pomôže nám vylepšiť si aktuálnu predstavu o stylingu. 

- Najčítanejšie -