Presunúť na hlavný obsah

Zákon príťažlivosti funguje: Vaše znamenie vám napovie, čo si svojimi myšlienkami priťahujete do života

Zábava

Počuli ste už o zákone príťažlivosti? Zákon prvýkrát opísal William Walker Atkinson v roku 1906. Hovorí o tom, že do života si pritiahneme to, čomu venujeme najviac pozornosti. Ako sú na tom jednotlivé znamenia?

Baran: Šťastie

Baran je aktívnym znamením plným nadšenia, ktoré trávi viac času, než si vôbec sám uvedomuje, premýšľaním o svojom šťastí a naplnení. Neznáša pocit stagnácie. Najväčšiu radosť pociťuje, keď podniká aktívne kroky, a keď cíti, že ho niekto brzdí, začne sa nudiť. Len málo vecí ho trápi viac, než pocit toho, že je “uväznený”, hoci vie, o koľko šťastnejší by mohol byť, ak by robil niečo iné. Barani, použite svoj voľný čas naplno. 

Býk: Prosperita

Býk je uzemnené a stabilné znamenie, čo slúži jeho konečnému cieľu, ktorým je prosperita a úspech. To, že stojíte nohami pevne na zemi však na druhej strane neznamená, že si nedovolíte snívať. Aktívne vyhľadáte príležitosti na úspech a extravagantný život vám neprekáža. Kultivujete svoje silné stránky, ktorými sú spoľahlivosť a múdrosť, pretože viete, že sú to nástroje, ktoré vám umožnia prosperovať.

Blíženci: Priatelia

Blíženci za každých okolností uprednostňujú svojich priateľov pred zvyškom sveta. Veria totiž, že bez ľudí, ktorým by im na nich záležalo sú ničím. Šťastie ich priateľov je pre nich dôležitejšie než čokoľvek iné. Taktiež vedia, že nie je dobré obklopovať sa len ľuďmi, ktorí premýšľajú rovnako ako oni. V ich okruhu je teda možné nájsť rôznorodých ľudí. Niekedy sa obávate, že nadviazané vzťahy sú príliš plytké, inokedy si zase hovoríte, že čím viac máte kamarátov, tým lepšie.

Rak: Pocity

Život Raka jednoznačne vedie jeho srdce. Možno si časom uvedomíte, že reagujete či rozhodujete sa ešte predtým, než má vaša logika čas na spracovanie situácií. Kým by sa väčšina ľudí dostala týmto konaním do ťažkostí, vaša intuícia, ktorej sa zaručene držíte, vám vždy správne napovie. Keď máte problém so sústredením, je to zväčša preto, že intenzívne preciťujete niečo, čo vám bráni v tom, aby ste pozornosť venovali ďalším veciam. Raci, nebojte sa urobiť si čas na spracovanie vašich pocitov.

Neprehliadnite: Týmto sebaistota nechýba: Toto je 5 znamení, ktoré majú sebavedomia na rozdávanie

Lev: Uznanie

Zo všetkého najviac záleží Levom na tom, ako vyzerajú v očiach iných. Svoje silné stránky potrebujú vnímať prostredníctvom toho, ako ich vnímajú ostatní. V opačnom prípade ich nie sú schopní vidieť ani oni sami. Úspech, talent a štedrosť by pre nich neznamenali nič, keby ich ľudia v najbližšom okolí tiež neuznali. Našťastie pre Levy, ich charizma robí všetky ich plusy doslova neprehliadnuteľné.

Panna: Budúcnosť

Panna sa vždy stará o to, aby boli veci správne. Usiluje sa o dokonalosť, pretože jej záleží na kvalite toho, čo robí. Je však dôležité, aby zapracovala i na prijatí kreditu za dobre vykonanú prácu, bez toho, aby sa cítila nepríjemne. Každý malý úspech totiž vytvára základ pre budúcnosť. Tým, že dnes pracujete na svojich zručnostiach a schopnostiach, pripravujete si stabilný a pohodlný život zajtrajška.

Váhy: Vzťahy

Váhy sú symbolom rovnováhy. Vo svojich vzťahoch si zachovávajú mier tým, že zostávajú nestranní. Keď sa však objavia nezhody, cítia sa priam paralyzovaní, čo môže viesť k ďalšiemu zhoršeniu vzťahov s priateľmi a rodinou. Strávia veľa času premýšľaním o tom, ako vychádzajú s ľuďmi, na ktorých im záleží a o tom, ako udržať medzi všetkými pokoj. Nepreceňujte sa však!  Pamätajte si, že nemôžete vždy urobiť všetkých šťastnými, nie je to vaša práca

Škorpión: Potreby

Škorpión sa zväčša prejavuje ako najsebeckejšie znamenie zverokruhu - v určitom ohľade je to  vlastne dobrá vec. Stále niečo nové vymýšľate, takže hoci uprednostníte vaše potreby, nemusí to byť nevyhnutne z nedostatku starostlivosti o iných. Viete, že kým nedokážete pochopiť, čo chcete a potrebujete od života vy sami, nebudete to schopní robiť ani pre ľudí okolo seba.

Prečítajte si tiež: Vyhnite sa toxickým vzťahom: Kombinácie práve týchto znamení sú vopred odsúdené na neúspech

Strelec: Cesta

Strelec je optimistickým znamením a ľudia narodení v tomto znamení veria, že dokážu urobiť čokoľvek, na čo pomyslia. Milujú cestovanie a nové veci. Celý svoj život vidia ako jedno veľké dobrodružstvo a veria, že si počas neho splnia všetky svoje sny. Napriek tomu, že vás niektorí ľudia vyzývajú k väčšej triezvosti, pokračujte v tom, čo robíte, kým sa vám do cesty nepostaví “život”. Veď ako sa hovorí, nie je dôležitý cieľ, ale cesta. 

Kozorožec: Odkaz

Kozorožec je tým najusilovnejším znamením zverokruhu, mysliac nielen na budúcnosť, ktorú si tak pre seba vytvárajú, ale aj na to, ako na nich budú ľudia spomínať. Vynakladáte všetko svoje úsilie a odmietať si veci zľahčovať, pretože chcete, aby vaša práca hovorila sama za seba. Za tým si stojíte aj vtedy, keď sa veci skomplikujú Na druhej strane ste však realista a viete, kedy skončiť. Váš ultimátny cieľ je to, aby z vašej práce dokázali ťažiť i budúce generácie. 

Vodnár: Nezávislosť

Vodnárova túžba po nezávislosti ho ženie k tomu, aby žil hlavne pre seba. Šťastie vo svojom živote nedosiahne tým, že bude nasledovať niekoho iného. Je otvorený novým myšlienkam a radšej by ich preskúmal než len o nich hovoril. To robí z vodnárov nepredvídateľných ľudí, no to k ich nezávislosti jednoducho patrí. 

Ryby: Sny

Zo všetkých znamení sú práve Ryby najviac vystavené riziku, že celý svoj život strávia snívaním. Ste plný nápadov a kreativity, no nie vždy máte čas alebo motiváciu sa nimi riadiť. Či už patríte k tým, kto prežíva ten istý sen celé roky alebo žijete novým každých päť minút, veľa času trávite vo svojej mysli. Snažte sa premeniť svoje sny na realitu.

Mohlo by vás zaujímať: Vieme, čo môžete čakať od kamarátky podľa znamenia: Kto je verný až za hrob a na koho ego si dávať pozor?

- Najčítanejšie -