Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najštýlovejších mamičiek poradí, ako cestovať s bábätkom: Najdôležitejšie je nevzdať sa

Zahraničné celebrity

Modelka z Elite Prague, Zuzana Stráská je už niekoľko mesiacov hrdou mamičkou. A to, že si úlohu mamy absolútne užíva je vidno na prvý pohľad. Na čo však pri výchove dcérky nedá dopustiť?

Niekoľko rokov žila v zahraničí, v sedemnástich predvádzala pre Alexandra McQeena, fotila kampane pre Dolce&Gabbana s Mariom Testinom, má za sebou množstvo lukratívnych ponúk. No stále zostala rovnako skromná a pri zemi ako kedysi. Momentálne si však krásna modelka Zuzana Stráska užíva najkrajšiu úlohu v živote ženy - úlohu mamy. 

Prečítajte si tiež: Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

Štýlová a chic skutočne všade

Zuzana bola vžde veľmi akčný typ. Už ako teenegerka, vďaka práci veľa cestovala, spoznávala nových ľudí, kultúry, miesta, chute, vône. Možno práve kvôli svojej profesii si vybudovala nezameniteľný a jedinečný štýl, ktorý jednoducho milujeme. Sympatická plavovláska púta totiž pozornosť absolútne všade, kde sa objaví. A inak tomu nie je ani po narodení dcérky Ivice Emy. Dokonca je ešte neprehliadnuteľnejšia. No a to patrí k vyznávačkám minimalizmu, zbožňuje tlmené a zemité farby. Napriek tomu vždy zaujme. Zuzana je jasným dôkazom, že aj mama môže byť sexi, krásna a v žiadnom prípade to nemusí byť na úkor dieťaťa.  

Materstvo dalo jej životu nový rozmer

Na Zuzane je vidieť, že úloha mamy ju baví a napĺňa. Nemá neustále potrebu dcérku niekam "odkladať", práve naopak. Dievčatá trávia spolu čo najviac času. A keďže Zuzana veľmi rada cestuje, jej neoddeliteľnou "parťáčkou" je práve rozkošné dievčatko. Zuzana vie, že cestovanie s malými deťmi je náročnejšie, ale určite sa ho netreba báť. Skrátka len potrebujete o niekoľko vecí samozrejme viac. Verte, že malé dieťa vydrží oveľa viac ako predpokladáte. Pre očarujúcu modelku je totiž pri výchove dôležité, aby Ema cítila, že mama je tu vždy pre ňu. Za každých okolností. Preto ju do všetkého zapája.  

Neprehliadnite: Lásky Bradleyho Coopera a Iriny Shayk je koniec: Lámač ženských sŕdc a zlomové momenty v ich vzťahu

A tak neváhajú dovolenku absolvovať aj bez mužskej polovičky. Len nedávno si užívali slnečné pobrežie na Malorke a na oboch dievčatách vidieť, aký prínos môže takáto dovolenka mať. Zuzana vie, že pre dieťa je nesmierne dôležité zažívať a prežívať s vami úplne normálny život. To, čo ste milovali pred narodením dieťatka, by ste mali milovať aj potom. Netreba sa všetkého vzdať, len preto, že máte odrazu nového člena rodiny. Práve naopak. Snažte sa, aby si vaše ratolesti, rovnako váš životný štýl obľúbili ako vy sama. Veľa cestujte, smejte sa, objavujte. Veď to deti zbožňujú. A len vtedy to môže naozaj fungovať. Presne to, o čom každý neustále hovorí - Šťastná mama = šťastné dieťa.

- Najčítanejšie -