Presunúť na hlavný obsah

Mať po boku muža v tomto znamení je nesmierne náročné: S kým váš život nebude prechádzka ružovou záhradou?

Partnerské vzťahy

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, v akom znamení sa narodila vaša polovička? Ak nie, je čas to zmeniť. Práve to totiž môže ovplyvňovať značne aj váš život.

Muži narodení v tomto znamení sú pomerne komplikované povahy. A vo chvíli, keď nemilujú na 100%, dokonca bývajú celkom krutí. Najmä v emocionálnej oblasti. Žiť s nimi, rozhodne nie je prechádzka ružovou záhradou. 

Neprehliadnite: Nespokojnosť s vlastným životom doviedla moju sestru až k tomu, že chcela, aby som sa cítila rovnako

Vzrušujúci, no komplikovaní

Ide o chlapov plných vášne, milujú dobrý sex, erotiku a túžba je pre nich všetkým. Pokiaľ vás naozaj ľúbia, urobia pre vás aj posledné. No stačí malé zaváhanie z vašej strany, ktoré nezapadá do akéhosi ich konceptu a problém je na svete. Avšak na nedostatok vzrušenia sa vo zväzku s nimi určite nemôžete sťažovať. Radi skúšajú nové veci, zbožňujú dobrodružstvá, sú veľmi zvedaví a nedajú dopustiť na cestovanie. O zábavu s nimi nebudete mať núdzu. No citová oblasť vás môže značne potrápiť. Hovoríme o mužoch, narodených v znamení Škorpióna.

Čítajte tiež: Celý život som závidela najepšej priateľke jej život: Až dnes som pochopila, že som v skutočnosti po takom netúžila 

Všetko musí ísť podľa ich predstáv

Ako sme spomínali, práve emocionálna oblasť pri nich je nesmierne zložitá. Ich myseľ totiž často lieta v niekoľkých dimenziách, z čoho pramení ich nepokojnosť a nestálosť. Avšak všetko závisí od toho ako sa situácia vyvíja. Či ide alebo nejde niečo podľa ich predstáv. Vo chvíli, keď Škorpiónom na vás prestane záležať, alebo sa vám budú chcieť za niečo pomstiť, či ublížiť vám, verte že nezaváhajú ani sekundu a a okamžite sa chopia príležitosti. Buď sa im prispôsobíte a podvolíte alebo vás čaká malý, večný boj. 

Neprehliadnite: Nespokojnosť s vlastným životom doviedla moju sestru až k tomu, že chcela, aby som sa cítila rovnako

Sú podľa Vás, Škorpióni vo vzťahu komplikovaní?

spolu hlasovalo 309 ľudí

Áno
259
Nie
50

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus