Presunúť na hlavný obsah

S touto modelkou sa princ Harry schádzal predtým: Bol s ňou aj počas rande naslepo s vojvodkyňou Meghan Markle

Zahraničné celebrity

Princ Harry sa dal nahovoriť na rande na slepo s ešte vtedy herečkou Meghan Markle, pričom sa už schádzal s jednou modelkou. Tá má s jeho súčasnou u manželkou, vojvodkyňou Meghan aj dosť spoločné.

Randil s modelkou a mal dohodnuté rande naslepo s Meghan

Podľa kráľovskej životopisky Angely Levinovej, ktorá spisuje knihu s názvom Harry, konverzácia s princom, žena, s ktorou princ Harry randil pred vojvodkyňou Meghan Markle, bola modelka Sarah Ann Macklin. Zaujímavosťou je, že s ňou randil ešte v čase, keď mal ísť na stretnutie naslepo práve s Meghan.

Mohlo by vás zaujímať: Čo má spoločné kráľovná Alžbeta II. a Meghan Markle? Vďaka tejto jednej veci je jej manželka Harryho oveľa bližšia 

V skutočnosti majú toho veľa spoločného

V skutočnosti majú Sarah a Meghan aj niečo spoločné. Predovšetkým ide o ich podobný vzhľad. Obe sú brunety a tmavšej pleti. Obe inklinujú k zdravému životnému štýlu a sú aj zdravo ambiciózne. Meghan si razila vlastnú cestu už dávno predtým než stretla svojho manžela princa Harryho. Rovnako to je aj v prípade krásnej Sarah, ktorej sa dnes darí.  

Ako Harry stretol Sarah a čo vlastne medzi nimi bolo?

Princ Harry sa so Sarah stretol na jednej súkromnej párty, kde sa jej prihovoril a z ich stretnutia vzišli vymenené čísla, niekoľko textových správ a niekoľko stretnutí. Napriek tomu, kráľovská zapisovateľka upozorňuje, že medzi nimi išlo skôr o flirt než o niečo vážne. O tom svedčí aj spomínaný fakt, že počas randenia s ňou sa dal Harry nahovoriť aj na rande naslepo s Meghan, z ktorého vzišlo zase manželstvo.

Čítajte tiež: Najmarkantnejšie rozdiely medzi Kate a Meghan: V tomto si vojvodkyne jednoducho nesadli

Čomu sa venuje Sarah dnes?

Sarah vyzerá skutočne dobre. Okrem toho, že sa stále venuje modelingu, stala sa z nej aj výživová poradkyňa a wellness redaktorka, ktorá je skutočne aktívna a nuda jej nehrozí. Má aj svoj vlastný blog, sarahannmacklin.com, ktorý je na prvý pohľad veľmi inšpiratívny. Tiež si razí cestu na instagrame, kde má stále viac fanúšikov. Magazín The Rake ju dokonca menoval ženou roka 2017, čo jej tiež na kredite pridáva, čo poviete?

Neprehliadnite: Toto sa rozhodla Meghan Markle urobiť už teraz pre svoje bábätko: Pozrite sa, čo malému princiatku dopraje

Nedávno sa objavila na Royal Ascot

Na spomínanom instagrame sa pred pár dňami pochválila aj jednou momentkou, fotografiou z podujatia Royal Ascot, prestížnych konských dostihov, ktoré sa v Británii konajú každoročne v júni a zúčastňuje sa ho aj kráľovská rodina. Tento rok sa však vojvodkyňa Meghan nezúčastnila, takže stretnutiu so Sarah či Harrym sa vyhla.

- Najčítanejšie -