Presunúť na hlavný obsah

Kabelka à la Sex v meste zažíva comeback: Máte už aj vy svoju clutch?

Móda

Vďaka značke Bottega Venneta sa na vrchol našch wishlistov dostáva ďalšia klasika ikonickej Carrie Bradshaw.

Každá žena si uvedomuje, akú dôležitú úlohu môže zohrávať doplnok v jej outfite. Kým pre každodenné použitie zväčša uprednostníme “ide mi ku všetkému” mega kabelku, na špeciálnu príležitosť - svadbu či na drink v meste - volíme radšej jej menšiu verziu. Podobne, ako si v ére Sexu v meste získala obľubu tzv. “clutch” kabelka vyvolala revolúciu i dnes. Okolo tohto typu kabelky sa rozpútal záujem vďaka Danielovi Lee, novému kreatívnemu riaditeľovi módneho domu Botegga Veneta, ktorý dal tejto ikone nový šat.

Neprehliadnite: Módne trendy začínajú na mólach: Inšpirujte sa letnými lookmi z prehliadok

Vitaj, Bottega Venetta Pouch!

Dnes má Bottega Veneta svoju vlastnú nezameniteľnú verziu clutch - Bottega Venetta Pouch! Zdá sa, že nielen Instagram, no celý svet svet podľahol tomuto chic módnemu doplnku. Pouch je nadrozmerná clutch kabelka so starostlivo nazberanou kožou, ktorá sa formuje do hladkého uzatvárania na jej vrchu. Je priestrannejšia ako tradičná clutch, ako ju poznáme a jej jednoduchosť z nej robí kúsok, do ktorého sa oplatí investovať. Lee navrhol okrem jej hladkej verzie aj verziu so vzorom v štýle “intrecciato weave”, ktorý priam kričí Bottega Veneta! (Jej rôznorodé variácie však nájdete aj v dostupnejších cenových reláciách.)

Prečítajte si tiež: Pripravte svoj šatník na leto: Tieto najdôležitejšie fashion kúsky v ňom rozhodne nesmú chýbať

Kabelka leta

Chválou na adresu tejto must-have kabelky nešetrila ani nákupná riaditeľka e-shopu MyTheresa.com, Tiffany Hsu. „Bottega Veneta je jednou z najviac kultových a luxusných značiek v módnom priemysle a veľmi rada vidím, akú úžasnú prácu urobili s S/S 19 doplnkami - najmä s clutch The Pouch, ktorá je jednou It bags tejto sezóny,” vysvetlila pre Who What Wear. Dodala tiež prečo tomu tak je: „Koža je extrémne mäkká a puzdro má perfektný tvar a veľkosť na nosenie počas dňa i večera. Tento štýl uvidíme v lete všade. Verím, že Bottega je značka s bohatým dedičstvom a človek si takéto veci uchováva navždy.”

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe