Presunúť na hlavný obsah

Letný flirt ma takmer stál manželstvo: Napokon mi všetko pomohla zachrániť táto jedna drobnosť

Partnerské vzťahy

Katka milovala dobrodružstvá akéhokoľvek charakteru. V podstate od malička. A nezmenilo sa to ani v čase, keď sa veľmi mladá vydala. Na obyčajný letný flirt, však doplatila takmer manželstvom.

Katka sa vydávala pomerne mladá. Teda na dnešnú dobu určite. Mala čerstvých 23, no všetky jej kamošky si užívali v tom čase slobodu, zábavu, párty a mužov. Ona však túžila po niečom inom. Aspoň si to myslela. 

Čítajte tiež: Je tento typ nevery skutočne neverou? Keď som ju zažila na vlastnej koži, prehodnotila som svoj názor

Láska ako z filmu

”Vždy som chcela veľkú rodinu. Sama som jedináčik, takže som vždy chcela minimálne po tri deti. Nikdy som nevedela, aký je to pocit mať sestru, či brata. Preto som to chcela dopriať aspoň svojim potomkom. No a keď som strela Ivana, vedela som, že on je ten pravý. Bol presne ten typ muža, o akom som od malička snívala. Neuveriteľne sexi, príťažlivý a maximaláne pozorný. Hovorili mi od začiatku princezná a ja som si tak pri ňom naozaj pripadala.” Prvý rok manželstva bol skutočne priam idylický. Obaja si skvele rozumeli, mali množstvo spoočných záujmov, aj napriek tomu, že Ivan bol od Katky o desať rokov starší. Pre nich to nebolo vôbec prekážkou. Až do istého momentu. 

Jednoducho som to nezvládla

Ivan odišiel v lete na dva mesiace na služobnú cestu do SAE. Pracoval ako developer a získali tam obrovského klienta. Katka zostala doma sama a už po pár týždňoch pociťovala samotu, prázdnotu a neuveriteľne sa nudila. Jediný, kt sa pohybol v jej blízkosti bol rovanko starý sused Kamil. A tak večery začali tráviť spolu pri poháriku vína. Celé to bolo zo začiatku veľmi nevinné. No raz sa v nich oboch niečo zlomilo. Jednoducho si spolu začali. Katka to brala ako fajn zábavku, letný flirtík, kým je manžel mimo, no to s čím nerátala bolo, že tesne po Ivanovom návrate zistí, že je tehotná. ”Bola som v šoku, absolútne som netušila, koho to dieťa môže byť, nakoľko termín sedel na oboch. Preto som sa rozhodla Ivanovi nič nepovedať a dúfať, že to bude jeho. No Kamil to videl inak. Zaľúbil sa do mňa a v ôsmom mesiaci tehotenstva, môjmu mužovi všetko povedal.” Ivan však zareagoval veľmi chladne. Dal Katke na výber. Buď on alebo dieťa. Nezaujímalo ho, koho to bude. A ona si vybrala. Jeho. ”Áno  viem, je to hrozné, no rozhodla som sa obetovať nenarodené bábätko, nakoľko som svojho muža skutočne ľúbila. Celý ten románik bol úlet a aj som ho nechcela stratiť.”

Neprehliadnite: Po 7 rokoch manželstva som dostala studenú sprchu: Neznáma žena mi poslala foto môjho muža v tejto situácii

Katka porodila a ešte predtým sa s Ivanom dohodli, že dieťa dá na adopciu. No keď sa dievčatko narodilo, Ivan to nedokázal. Povedal Katke, že chce aby jej dali meno Grétka, po jeho mame a on sa k nej bude správať tak, ako keby bola jeho. Dokonca bez genetických testov. Tie dali urbiť, keď mala malá dva roky. A áno, bola Ivanova, no odvtedy čo prišla na svet ju ľúbil rovnako. To čo ho vraj presvedčilo, aby zostal pri mne a nechali sme si malú bola úplná maličkosť. Stačilo mu, že som mu povedala, že vždy ho budem milovať viac ako kohokoľvek na svete. Že láska k dieťaťu bude veľmi silná, no zásadne odlišná ako tá moja k nemu. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus