Presunúť na hlavný obsah

Náušnice, ktoré si ženy obľúbili aj na pláži: Malý detail, vďaka ktorému umocníte svoju ženskosť

Móda

Hviezdou na pláži môžete byť aj vďaka zdanlivo nenápadnému doplnku, akým sú náušnice. Zvýraznia vašu ženskosť a doladia celkový styling.

Miesto na pláži na dovolenke sa stáva čoraz viac centrom pozornosti a módnej inšpirácie. Okrem plaviek, ktoré ženy striedajú ako outfity sa do centra pozornosti dostávajú aj doplnky. Jedným z nich sú aj náušnice, z ktorých prevládajú nesmrteľné kruhy, no ak vás časom unudia, môžete siahnuť aj po iných fashion variantoch.

Inšpirujte sa: Prvá ochutnávka bikín a plaviek na rok 2019: Trendy, ktoré budú IN si získajú vaše srdce!

Klasické stredne veľké kruhy v striebornom prevedení

Večná klasika zažíva svoj comeback a podpísali sa pod to svetové modelky. Tie už niekoľko sezón nevyjdú von bez náušníc v duchu kruhov a musíme povedať, že v spojitosti s plavkami a bielou košeľou ide naozaj o nesmrteľnú kombináciu.

Zlaté kruhy so šiltom a vypnutými vlasmi

Zlatá nie je pre všetkých, vyžaduje si maximálny cit na nosenie a schopnosť kombinovať. Veľmi pekne však ukážu, keď si vlasy vypnete počas horúčav do drdola. Vďaka šiltu, ktorý je mimochodom toto obdobie veľmi populárny vytvoríte príjemný letný look.

Fashion dizajn a nič viac netreba

V jednoduchosti je krása. Pokiaľ sa rozhodnete len pre plavky, môžete nechať pracovať svoju fantáziu v prípade doplnkov a bižutérie alebo šperkov. Kruhové náušnice vymeňte za viac fashion kúsok a samy uvidíte, aký elegantný dojem vykúzlia.

Štrasové náušnice na letnú pool párty

Aké by to bolo leto bez pool párty? V tomto prípade si môžete dovoliť viac. Odviažte sa a siahnite po skutočne výrazných náušniciach. Platí tu však pravidlo, žiadny spoločenský účes či make-up, majte stále na pamäti, že prirodzenosť vládne svetu.

Mini kruhy, ktoré nepútajú pozornosť

Malé a hrubšie náušnice sú nenápadné, no predsa len rozžiaria tvár jej nositeľky. Ak na seba nechcete zbytočne pútať pozornosť, no chcete sa cítiť stále upravene, je to správna voľba. Hoci sú na pohľad mohutnejšie, v celkovom outfite „sa stratia“.

Neprehliadnite: Plážové prehozy cez plavky: Sú ako šaty, s ktorými môžete dosiahnuť perfektné stylingy

- Najčítanejšie -