Presunúť na hlavný obsah

Osudoví muži Audrey Hepburn: Tušíte, ktorí zásadne ovplyvnili život ikonickej herečky?

Zahraničné celebrity

Veľa fajčila, milovala perly a nikdy nechápala, prečo sa iným páči. Ikonická herečka Audrey Hepburn napriek veľkej popularite nemala vôbec vysoké sebavedomie a šťastie na mužov.

Celý život bojovala s komplexami

Aj napriek tomu, že očarujúca Audrey Hepburn študovala balet, v tejto oblasti sa jej nikdy veľmi nedarilo. No všimli si ju filmoví režiséri a jej slávu odštartoval film Prázdniny v Ríme. A hoci jej od toho okamihu svet ležal pri nohách a muži ju milovali, ona sama sa nikdy nepovažovala za krásnu. Práve naopak. Mala množstvo komplexov, s ktorými celý život bojovala. Bola veľkou introvertkou, trápila ju bulímia, bola nespokojná so svojou postavou, nepáčil sa jej na sebe nos, nohy ani boky. Nikdy vraj nepochopila, čo na nej iní obdivujú.

Neprehliadnite: Plavkové inšpirácie po vzore svetových celebrít: Tieto krásky sú vzorom aj v postoji k svojmu telu

V určitom smere ju poznačila vojna, ktorú zažila a aj to, že vyrastala bez otca. Krásna Audrey bola závislá na cigaretách. Fajčila od pätnástich a denne jej tri krabičky nerobili problém. Dokonca ich vyžadovala aj počas nakrúcania. Áno aj taká bola ikonická herečka s veľkou charizmou. Navyše v láske nemala veľké šťastie. 

Život bez otca ovplyvnil výber jej životných partnerov

William Holden

Ako sme už spomínali, Audrey vyrastala bez otca. Údajne od neho jej matka odišla, kvôli mnohým aférkam. A na malej Audrey to zanechalo stopy. Jej prvá plánovaná svadba nevyšla a druhá láska sa tiež neskončila happyendom. Jej kolega William Holden, ktorého neuveriteľne milovala bol totiž ženatý a navyše nemohol mať deti, po ktorých herečka veľmi túžila. 

Mel Ferrer

Prvýkrát sa vydala až za hereckého kolegu Mela Ferrera. Ten bol už trikrát rozvedný. Okamžite sa pokúšali o bábätko, no Audrey potratila dva razy po sebe. Až na tretí pokus to vyšlo a narodil sa im syn. Herečka vždy túžila po veľkej rodine, no následne po narodení Seana, potratila ešte dvakrát. Ako keby ju život skúšal. Ich manželstvo žiaľ nevydržalo a skončilo sa rozvodom. 

Andrea Dotti

Herečka sa druhýkrát vydala za talianskeho psychiatra Andrea Dottiho. Hoci na začiatku vyzeral ich vzťah idylicky a narodil sa im spoločný syn, opäť sa rozviedli. Audrey údajne nebola ochotná tolerovať Andreove nevery. Mnohí tvrdili, že si mužov vyberal podľa vzoru svojho otca a práve to nebola šťastná voľba. Aj keď ona vždy dávala do vzťahu všetko, nikdy sa jej to nevrátilo. 

Prečítajte si tiež: Vieme, kde môžete stretnúť najkrajšie ženy sveta: Toto sú ich najobľúbenejšie dovolenkové destinácie

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus