Presunúť na hlavný obsah

Oddych s chuťou kávy: Slovenské kaviarne, ktoré ponúkajú viac než len kofeínovú klasiku

Zábava

Nahliadnite do priestorov najštýlovejších kaviarní Slovenska, ktoré ponúkajú viac než len chutnú kávu. Vyhľadajte ich aj kvôli jedinečnému priestoru či zaujímavému nápadu.

Urban Bistro, Bratislava

Mnoho z podnikov dnes v názve obsahuje prívlastok urban. Len málo z týchto podnikov má však takú podmanivú atmosféru ako práve bratislavské Urban Bistro. Zmes rustikálnych a moderných prvkov vytvára charakteristické kúzlo tohto podniku, ktoré je obľúbeným miestom domácich i turistov, a to pre svoju vynikajúcu kávu, domáce koláče i pivo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa URBAN_BISTRO (@urban_bistro),

Synagóga Café, Trnava

Podmanivé prostredie plné jedinečnej architektúry ponúka priestor kaviarne odsvätenej trnavskej synagógy, ktorá bola postavená v roku 1891. Synagóga prešla v roku 2010 rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti sa v nej pri vychutnávaní šálky voňavej kávy snúbi kultúra i umenie s nádychom všadeprítomnej histórie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Synagóga Café (@synagoga_cafe),

Neprehliadnite: V tomto znamení sa rodia tie najtalentovanejšie deti: Máte aj vy doma malý talent?

Kaviareň Divná pani, Banská Štiavnica

Samotná Banská Štiavnica dýcha špecifickou atmosférou. Jej dokonalým odrazom sa môže popýšiť nevšedná Kaviareň Divná pani. Tá zaujme na prvý pohľad, a to doslova! Vo veľkorysom priestore sa miešajú mnohé prvky a umelecké štýly, ktoré môžu oku minimalistu pôsobiť ako gýč, no duši umelca učarujú neopakovateľnou kombináciou dekorácií, starožitností a obrazov, ktoré priam pohladia jeho dušu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cafe Divná Pani (@kaviaren_divna_pani),

NICO CAFFÉ, Prešov

Za úspechom prešovskej kaviarne NICO CAFFÉ stojí rázovitý humor v írečitom šarišskom nárečí, ktorý z kaviarne urobil symbol súčasnej gastronomickej scény na Slovensku. Za zmienku však nestojí len originálny spôsob reklamy, ale aj vycibrený jedálny a nápojový lístok, ktorý je zosobnením toho, že NICO patrí k najlepším slovenským podnikom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa nico_presov (@nico_presov),

Prečítajte si tiež: Zverokruh odhalí vaše superschopnosti: Viete, ktorou silnou stránkou disponujete práve vy?

POGO Urban Caffe, Košice

Veľkorysý priestor štýlovej kaviarne ponúka zariadenie v dnes veľmi populárnom urban štýle. Priestor reaguje na mestský štýl sebe vlastným spôsobom. Nechýba drevo, ratan ani rastlinné prvky. V POGO sa identifikujú ako “bike friendly“, takže na bicykli môžete prísť až priamo do prevádzky. Ste vítaní!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Pogo urban caffe (@pogourbancaffe),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus