Presunúť na hlavný obsah

Miriam Kalisová nikdy nebola šťastnejšia: Môže za to nový muž po jej boku, ktorý jej prejavuje romantické gestá

Slovenské celebrity

Moderátorka Miriam Kalisová hádam nikdy nebola šťastnejšia a spokojnejšia. A tentokrát nie je za jej úsmev na perách zodpovedná dcérka Mia, ktorú nadovšetko miluje, ale nový muž, v jej živote.

Láska si ju našla

Sympatická moderátorka Miriam Kalisová si momentálne užíva život plnými dúškami. A treba uznať, že kráska hádam nikdy nepôsobila viac zamilovane ako v súčasnosti. Vyzerá to, že konečne od rozpadu manželstva s otcom svojej dcérky Mii, našla svoju spriaznenú dušu. Na prvý pohľad je jasné, že krásna brunetka je skutočne spokojná, vyrovanná a veľmi šťastná. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Prečítajte si: Manželia Škrtelovci majú štýl: Takýto veľký fešák je ich syn, akoby vypadol futbalistovi z oka

Miriam sa v médiách nikdy príliš citovo neotvárala, no tentokrát urobila na svojej sociálnej sieti výnimku. Mužovi po svojom boku venovala krásne vyznanie, ktoré je plné lásky a nehy. Ak ste podľa fotografie nezistili o koho ide, pomôžeme vám. Jej novým partnerom je Michal Menkyna, šéf istej eventovej agentúry. S Miriam sa poznali už dávno predtým ako sa dali dokopy. Ich dlhoročné kamarátstvo však prerástlo do lásky len nedávno. Na príklade tejto dvojice je jasne vidieť, že od priateľstva je naozaj len krôčik k láske. Skvelé na takýchto vzťahoch je, že toho druhého už dobre poznáte a v podstate vás nemôže časom takmer nič negatívne prekvapiť. Takže si užívate len to pekné, od úplného začiatku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Venuje sa všetkému, čo miluje 

Moderátorka toto leto trávi po boku svojich najmilších a venuje sa všetkému, čo zbožňuje. S dcérkou Miou sú perfektné parťáčky. Chodia spolu na výlety, pikniky, do prírody, varia, pečú, hrajú sa, maľujú. Z moderátorkinej dcérky vyrastá nielen krásne, ale aj veľmi šikovné, samostatné a sebavedomé dievčatko. A to najmä kvôli mame, ktorá jej venuje maximum pozornosti a urobila by pre ňu aj posledné. Miriam dobre vie, že časová investícia do detí, je to najdôležitejšie, čo im môžeme dať. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Popri dcérke, partnerovi a práci, však nedá dopustiť aj na svoju vášeň, ktorou je maľovanie. Takáto tvorba je pre ňu aj perfektným psychickým detoxom. Práve na plátne totiž dokážete dokonale stvárniť svoje emócie. A vidieť, že Miriam prežíva naozaj harmonické obdobie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Mohlo by vás zaujímať: Pre Daru Rolins je Lola životnou výhrou: Pozrite sa, čo mamu s dcérou najviac spája

- Najčítanejšie -