Presunúť na hlavný obsah

Zviedla som ženatého šéfa: Keď sa to dozvedela jeho žena, povedala mi niečo, čo som nevedela len tak hodiť za hlavu

Partnerské vzťahy

Aj napriek tomu, že som vedela, že je ženatý, túžila som po jedinom - dostať ho. A to sa mi aj podarilo. To čo však nasledovalo, zmenilo celý môj život od základov. A mohla za to jediná veta, jeho ženy.

Lucia bola veľmi ambiciózna a inteligentná. Už na vysokej škole patrila do kategórie premiantov, bavilo ju samovzdelávanie, milovala umenie, vážnu hudbu a knihy. Na dnešnú dobu trošku netradičná kombinácia, no nakoľko je jej otec jeden z najuznávanejších právnikov a mama lekárka na onkológii v Istanbule, niet sa čomu čudovať. Gény na to rozhodne mala. Len teda čo sa týka rodinného života, nemala to najľahšie. Obaja rodičia boli neustále vyťažení, navyše mama tisíce kilometrov od dcéry, ktorá ju najmä v krehkom veku puberty potrebovala. Domov však chodila len dvakrát do mesiaca na pár dní. 

Mohlo by vás zaujímať: Svet je skutočne malý: To, že nevera praskne práve týmto kurióznym spôsobom by som v živote nečakala 

”V podstate som vyrastala v spoločnosti opatrovateliek a starých rodičov. Tí ma podporovali v štúdiu, no môj osobný život nikdy nikto neriešiel. A tak v čase, keď som nastúpila do prvej práce na marketingové oddelenie, mala som pocit že som stretla lásku svojho života. Volal sa Pavol a bol mojím šéfom. V momemte, keď som ho uvidela, povedala som si, že toto je on. O to viac som zostala v šoku, keď som sa ešte v ten deň dozvedela, že je ženatý. Len teda aj na moje prekvapenie mi to akosi vôbec neprekážalo.” 

Čítajte tiež: Opustila som svojho muža len kvôli jednej veci: Pochopila som, že sx je lepší s mladším mužom

Lucia nikdy predtým nemala vážny vzťah. Všetky jej známosti boli veľmi krátkodobé a dá sa povedať, že vlastne nikdy nebola zaľúbená. Tentokrát to aspoň z jej pohadu bola láska na prvý pohľad. Pavol predstavoval prototyp muža, po akom vždy túžila. ”Bol inteligentný, milý, galantný, veľmi slušný a empatický. Len teda mal jednu chybičku krásy. Manželku a dvoch synov. Napriek tomu, som sa rozhodla tento fakt ignorovať a dostať ho. No a to sa mi aj po pol roku podarilo.” Presne šesť mesiacov ho Lucia zvádzala, flirtovala s ním a on odolával. Až napokon však podľahol. 

Neprehliadnite: Najlepší sex v živvote som mala s mužom, s ktorým som to (ne)chcela: Toto odhalenie hovorí za všetko

"Stretávali sme sa tri mesiace, kým na to prišla jeho manželka. Odhalila to počas jednej firmenej akcie, na ktorej som ju stretla zoči - voči. Pavol vychádzal z toalety, kde som ho čakala a začala som ho vášnivo bozkávať. Vtedy okolo prechádzala ona. Keď to uvidela, urobila niečo, čo ma úplne odrovnalo. Nekričala, neurobila žiadnu scénu, nič. Pokojným hlasom mi povedala, že v živote mi nepraje nič zlé. Len nech zažijem rovnaký pocit, aký má ona teraz. A hoci to znie neuveriteľne, po dvoch rokoch od tejto aféry som sa vydala za dlhoročného kamaráta, no ten ma presne po ôsmich týždňoch manželstva začal podvádzať s kolegyňou. Až vtedy som pochopila, že karma zrejme naozaj funguje. A dodnes ľutujem, čo som Paľovej žene urobila." 

Začali by ste si so ženatým mužom?

spolu hlasovalo 806 ľudí

Áno
231

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus