Presunúť na hlavný obsah

Vitamínová bomba plná antioxidantov: Pri expresnom chudnutí nedá na ňu dopustiť Kate Middleton ani sama kráľovná

Zahraničné celebrity

Tušili ste, že kombinácia istých superpotravín vám nielen zabezpečí super postavu, ale je prospešná aj pre vaše zdravie? Navyše, na ňu nedajú dopustiť ani členky kráľovskej rodiny.

Na toto nedá dopustiť Kate Middleton a samotná kráľovná 

O tom, že kráľovná Alžbeta II. zrejme objavila tajomstvo dlhovekosti sa toho už popísalo veľa. Môže za to rozhodne aj jej životný štýl a zdravé stravovanie, na ktoré nedá dopustiť. Kráľovná miluje rituály absolútne pri všetkom. Dokonca aj v jedálničku. Roky je verná rovnakým jedlám, chutiam a najmä jednému nápoju, ktorý nielen chráni telo pred voľnými radikálmi, je plný antioxidantov a vitamínov, ale pomáha aj pri chudnutí. A potom, čo sa Kate Middleton privydala do kráľovskej rodiny, obľúbila si ho tiež. Každé ráno začína Kate aj jej veličenstvo perfektnou vitamínovou bombou.

Sponzorovaný odkaz:

Ide o kombináciu čerstvého špenátu, brokolice, grapefruitu, banánu, štipky kurkumy a kokosového oleja. Vždy si ráno urobia tzv. zelené smoothie, ktoré si doprajú ešte pred samotnými raňajkami. 

Mohlo by vás zaujímať: Vieme, kde môžete stretnúť najkrajšie ženy sveta: Toto sú ich najobľúbenejšie dovolenkové destinácie

Bylinky a zeleninu si pestujú priamo v paláci

Kráľovná zbožňuje ovocie a zeleninu, no veľmi jej záleží na tom, aby všetky tieto produkty boli sezónne. Týmto spôsobom sa snaží vyhýbať chemicky upravovaným potravinám. Napríklad také mango, ktoré miluje, si necháva dovážať od januára do mája z Thajska a od augusta do októbra z Egypta. No a veľmi veľa druhov si zeleniny, či ovocia pestuje v samotnom paláci a ona osobne sa o ne stará. V jej záhradke nájdete špenát, paradajky, rôzne bylinky, či ovocné stromy a kríky. Záhradničenie si obľúbila aj vojvodkyňa Kate, ktorá k nemu vedie aj svoje deti. 

Čítajte tiež: Internetová megahviezda Daniel Fuchs známy ako Magic Fox: Tento fešák je prototypom moderného muža

Pripravte su vitamínovú bombu podľa členiek kráľovskej rodiny

  • 250 g špenátu
  • polovica brokolice
  • 2 banány
  • 1 grapefruit
  • štipka kurkumy
  • dve lyžice koksového oleja

Všetky ingrediencie vymixujte a následne vypite hneď po dorobení. Skvele vraj funguje pri chudnutí. Vtedy stačí ak si urobíte dva detoxikačné dni a počas nich si doprajete len tento nápoj. Tak čo, vyskúšate to? 

 

- Najčítanejšie -