Presunúť na hlavný obsah

Táto superpotravina zaháňa hlad a zrýchľuje trávenie: Ak si ju doprajete každý deň počas mesiaca, dokážete zhodiť 5 kíl

Chudnutie a diéty

Bojujete už roky neúspešne s kilami, no stále ste sa nedopracovali k vytúženej postave? Možno pre vás máme riešenie. A celkom jednoduché. Stačí, ak si túto potravinu doprajete každé ráno a verte, že uvidíte výsledok.

Hoci leto je už v plnom prúde, nič vám nebráni v tom, dopracovať sa ešte teraz k vytúženej figúre, pokiaľ ste to náhodou nestihli. Pomocť vám pritom môže potravina, ktorú pravdepodobne máte aj vo svojej domácnosti.  A skvelá správa je, že vďake nej dokážete v priebehu štyroch týždňov zhodiť až 5 kíl. Tak čo, zaujíma vás, o čo ide? 

Mohlo by vás zaujímať: 10 superjedál, vďaka ktorým vás bude starnutie obchádzať: Okrem prirodzenej mladosti získate aj tieto benefity

Prospešný tuk, s ktorým idú kilá dolu

Áno je to tak, aj vďaka tukom sa dá chudnúť. Teda tým prospešným pre naše telo rozhodne. A nie je to žiadna hlúposť, alebo novodobý trend. Kokosový olej je niečo ako zlato medzi potravinami. Dobre to vedeli už aj generácie dávno pred nami. Obsahuje totiž všetky hlavné látky, dôležité vitamíny, potrebné bielkoviny, enzýmy, no najmä nasýtené kyseliny potrebné na správnu činnosť trávenia a fungovanie organizmu. No a práve nasýtené mastné kyseliny sú presne to, čo urýchľuje proces, kedy sa nespaľujú cukry ale tuky. Teda tie sú zodpovedné za to, že dokážete zhodiť naozaj veľmi rýchlo. Účinok kokosového oleja, vraj výborne funguje najmä ak sa potrebujete zbaviť tuku v oblasti brucha, ktoré jednoznačne patrí medzi najproblematickejšie partie. Perfektné na ňom je aj to, že potláča chuť na jedlo. 

Čítajte tiež: Mýty o chudnutí, kvôli ktorým sa vám nedarí zhodiť prebytočne kilá: Tieto tri sú najčastejšie z nich

Začnite a ukončite ním deň

Začnite ním ráno nalačno a počas dňa si ho doprajte vždy pred hlavným jedlom. Úplne postačí jedna čajová lyžička. Doležité však je pustiť sa do jedenia až 20 minút po tom, čo si ho dáte. Vtedy sa totiž stihnú dostaviť účinky, ktoré potrebujete. A to je eliminácia chuti. Takto si počas mesiaca dokážete naštartovať trávenie, prečistiť organizmus a zbavíte sa aj prebytočnej vody v tele. No a kilá pôjdu dolu sami. Stačí ak popri tom budete dostatočne piť a zamyslíte sa aj nad tým, čo máte každý deň na tanieri. Navyše kokosový olej obsahuje aj antibakteriálne a antivírusové látky. Preto je skvelou prevenciou proti chorobám, v náročnejšom období. A o jeho benefitoch pre pleť a pokožku, určite dobre viete, takže sem tam ho doprajte aj tejto oblasti. Nieleže po jeho užívaní budete vyzerať oveľa lepšie, ale budete sa tak aj cítiť. Tak čo, skúsite to?

Neprehliadnite: Porovnanie jedál, ktoré vyvrátia všetky mýty: O týchto si myslíte, že sú menej kalorické, opak je pravdou

Skúsite chudnúť pomocou kokosového oleja?

spolu hlasovalo 690 ľudí

Áno
153
Nie
537

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe