Presunúť na hlavný obsah

Najsexi princ všetkých čias: Ženy z neho idú do kolien, jeho pozornosť si však získala kráska s takouto minulosťou

Zahraničné celebrity

Dosť bolo pozornosti britskej kráľovskej rodiny, skutočným sexsymbolom s modrou krvou je švédsky princ Karol Filip. Dámy, čo naňho poviete?

Spĺňa všetky atribúty rozprávkového princa: je krásny, vzdelaný, dobrosrdečný a v ceste za hľadaním pravej lásky bez urodzeného pôvodu sa postavil celej svojej rodine! Princ Karol Filip Švédsky (40), vojvoda z Värmlandu, je synom švédskeho kráľa Karola XVI. Gustáva a kráľovnej Silvie. V súčasnosti je štvrtým následníkom trónu a rozhodne vedie v rebríčkoch najsexi princov sveta.

Detstvo hanblivého princa

Znie až neuveriteľne, že privilegovaný muž, ktorý mal od malička všetko, na čo si pomyslel, bol v detstve nesmierne hanblivý. Sčasti za to mohla jeho dyslexia, ktorou trpí aj jeho otec a obe sestry. Dnes je však hrdým ambasádorom charitatívnej organizácie pre dyslektikov a dodáva odvahu všetkým deťom, ktorých trápi rovnaký problém.

Neprehliadnite: Aké je to pracovať pre jej veličenstvo? Bývalý kuchár kráľovnej Alžbety II. prezradil, čo musíte počas dňa zvládnuť

Zaujímavé koníčky

Kým v britskej kráľovskej rodine sú práca a podnikanie vylúčené, v Švédsku sú o niečo benevolentnejší. Princ Karol Filip vyštudoval grafický dizajn v Štokholme. Dnes je spoluvlastníkom dizajnérskeho štúdia Bernadotte & Kylberg, no jeho najväčším koníčkom sú rýchle závodné autá.

Zo striptérky urodzená švédska princezná

Takto sa o budúcej manželke princa Karola Filipa dlho vyjadrovali médiá. Princ nemal nikdy núdzu o nápadníčky. V skutočnosti však mal len dva vážne vzťahy. Tým prelomovým bol vzťah s kontroverznou osôbkou Sofiou Hellqvist, ktorá v roku 2004 nafotila polonahé fotky pre švédsky pánsky časopis Slitz. Sofia sa snažila zviditeľniť v známej reality show Paradise Hotel a scény, ako sa nechá polonahá masírovať svojimi protivníkmi, jej dodnes občas švédske médiá pripomenú. Po účasti v reality show Sofia odišla žiť do New Yorku, kde si otvorila jogové štúdio. O šesť neskôr, v roku 2010, spoznala svojho princa na bielom koni.

Neprehliadnite: Job snov alebo nočná mora? Pozrite sa, ako vyzerá deň módnej poradkyne Kate Middleton

Rozprávkový koniec

Po prevalení vzťahu čelila švédska kráľovská rodina obrovskému tlaku. Aby vylepšili imidž niekdajšej playmate, zasvätili ju do charitatítvnej činnosti ich rodiny a urobili z nej patrónku niekoľkých charitatívnych organizácií. V roku 2015 sa šťastný párik vzal. Sofia sa do médií na margo svojej minulosti niekoľkokrát vyjadrila, že fotografie, ktoré nafotila, sú staré už takmer 15 rokov a hoci neľutuje nič zo svojej minulosti, niektoré svoje rozhodnutia by prehodnotila. Médiá aj švédsky ľud jej chyby minulosti odpustili a Sofia, ktorá je dnes dvojnásobnou matkou, sa stala jednou z najobľúbenejších tvárí švédskej monarchie. Princ Karol Filip je dokonca taký populárny, že mnohí ľudia by ho na švédskom tróne videli radšej ako právoplatnú následníčku, princeznú Viktóriu.

Nenechajte si ujsť oficiálny Instagram princa Karola Filipa a princeznej Sofie, na ktorom sa občas blisne aj roztomilá selfie fotka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Prinsparet (@prinsparet),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Prinsparet (@prinsparet),

Neprehliadnite: Temná minulosť princeznej z Walesu: Ktoré rozhodnutia mali zostať ukryté pred verenosťou, no formovali život Diany?

Kto je väčší fešák?

spolu hlasovalo 1070 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe