Presunúť na hlavný obsah

Grape 2019 a najkrajšie festivalové outfity: Soňa Skoncová ako z Kalifornie a kto je táto zaujímavá kráska?

Slovenské celebrity

Najlepšie skladby od festivalových interpretov si nenechali ujsť ani známe Slovenky. Na letisku v Piešťanoch počas uplynulého víkendu predviedli festivalové looky dotiahnuté do poslednej bodky. Ktorý je pre vás TOP?

Jeden z najmladších festivalov oslávil tento rok 10. ročník a opätovne svojím programom a prostredím potvrdil, že patrí medzi najvychytenejšie letné festivaly u nás na Slovensku. Grape prilákal na letisko do Piešťan množstvo známych Sloveniek. Nám opätovne neunikli ich stylingy, ktoré sú posledné roky jednými z najzaujímavšjích vôbec. Outfit ktorej Slovenky vám ulahodil vzhľadom na váš vkus najviac? 

Pozrite si tiež: Festivalová móda z Pohody: Ivana Gáborík vsadila na neón, Soňa Skoncová a jej sexi krivky v zvieracom vzore

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová vždy prekvapí tým, kam až jej fantázia dokáže zájsť. Čo festivalový outfit, to prekvapenie. Táto žena nás nikdy neprestáva baviť a so svojou kreatívnou módnou dušou sa s outfitom hrá až do poslednej bodky. V tomto pestrofarebnom duchu bola „cute“ a vyzerala ako keby prišla z kalifornskej Coachelly.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Dominika Svetíková

Bookerka a spoluzakladateľka Brunch Bratislava Dominika Svetíková zvolila na festival jeden z kľúčových trendov sezóny. Festival a lesk k sebe jednoznačne ide a oceňujeme originalitu v podobe týchto šiat. Páči sa nám rozmanitosť každej jednej z uvedených outfitov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DODA (@svetikova),

Denisa Leštachová

Musíme povedať, že učiteľka Denisa Leštachová presne vie, čo robí, v prípade výberu oblečenia. Cyklo šortky v cyklámenovej skombinovala s topom a ľadvinkou. Čierne Martensky k festivalovej móde patria a toto žieňa k nám vnieslo kus zahraničného ducha. Výborné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA LEŠTACHOVÁ (@denisadenza),

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská zavítala na festival v nežnejšom outfite. Šaty vo vidieckom štýle vytvorili nostalgické pocity, pri ktorých si každý z nás uvedomí, že život je krásny. Presne o tom sú festivaly v lete. Šnurovacie sandáliky vnášajú do celkového stylingu kus ženskosti a nehy.

Lucia Hrušková

Lucypug si užívala festival v jednoduchom čiernom outfite. Šatka okolo hlavy a okuliare sú must-have festivalovej sezóny. Youtuberka si dala záležať aj na vizáži, ktorá vychádzala zo spomínaného stylingu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy (@lucypug),

Barbora Bakošová

Moderátorka Barbora Bakošová si vychutnávala hudobnú nádielku počas tzv. zlatej hodinky v športovom stylingu. Tým, že na vrch zvolila len plavkový diel, nechala vyniknúť svoj sexepíl. Ako bývalá misska si to môže dovoliť.

Neprehliadnite: Súboj dovolenkových hitov Mykonos vs. Santorini: Známe Slovenky vás povodia krásami Grécka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bakoš (@barborabakos),

Janka Slačková

Modelka a redaktorka Janka Slačková uprednostnila jednoduchý look, ktorý mal svoje benefity práve v detailoch. Krémovo-biely outfit doplnila ikonickou kabelkou a nechala vyniknúť jej prirodzenosť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková uzatvára našu hitparádu festivalových outfitov. V denimových šortkách s plavkovým vrchom a rozviazanou bielou tunikou vykúzlila odvážny, ale zároveň veľmi ženský look

Ktorá dáma vás svojím festivalovým lookom zaujala najviac?

spolu hlasovalo 1508 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe