Presunúť na hlavný obsah

Priyanka Chopra patrí medzi najvplyvnejších ľudí sveta: Kto je táto žena, ktorá je najlepšou priateľkou Meghan Markle?

Zahraničné celebrity

Táto žena je jednou z najlepšie platených a najpopulárnejších indických celebrít, ktorým sa vo veľkom štýle podarilo preraziť aj v Amerike. Že neviete o kom je reč? Chyba! Táto exotická kráska totiž nie je len najlepšou priateľkou štýlovej britskej vojvodkyne, ale patrí aj medzi 100 najsilnejších žien planéty.

Toto zmenilo jej život od základov

Krásna Priyanka sa narodila 18. júla 1982 v indickom meste Jamshedpur. Oboch rodičov má lekárov a práve kvôli ich práci sa mnohokrát sťahovali. V podstate prežila klasické detstvo. Tri roky žili aj v USA, no následne sa vrátili späť do Indie. Práve v tom čase poslali Priyankini rodičia jej fotky do súťaže Miss India, čo absolútne zmenilo jej stereotypný život od základov. Krehká tmavovláska zažiarila aj na svetovom finále. V roku 2000 sa stala Miss World. Presne dva roky po tom, čo súťaž vyhrala sa jej začali hrnúť ponuky na účinkovani vo filmoch. V podstate ani nevedela ako a stala sa tvárou bollywoodskeho filmového priemyslu. 

Herečka, speváčka, filantropka a najlepšia priateľka Meghan Markle

Videli sme ju však aj v amerických filmoch a okrem toho to však skúšala aj v hudobnej v oblasti - naspievala singel s PitBullom, objavila sa aj v pesničke Johna Lennona a jej singel, ktorý produkoval Will I Am, bol dokonca nominovaný na World Music Awards. Jednoducho zdá sa, že táto kráska má talent na všetko, čoho sa dotkne. 

Neprehliadnite: Beauty tajomstvá nezabudnuteľnej Audrey Hepburn: Ktorý kozmetický produkt nesie jej odkaz?

Objavila aj na svadbe princa Harryho a Meghan Markle. Tieto dve bývalé herecké kolegyne si totiž nielen pracovne, ale najmä ľudsky veľmi sadli a stali sa z nich výborné priateľky. Priyanku často vídať na titulkách magazínov, robí rozhovory v najznámejších talk show a my sa vlastne ani nedivíme. Svoje súkromie si prísne stráži, chce sa prezentovať najmä prácou a svoj šarm a sexappeal vyžíva aj v charitatívnej oblasti. 

Prečítajte si tiež: Najobľúbenejší účes Meghan Markle po pôrode je jasný: Využijete jeho výhodu vo svoj prospech aj vy?

Vo veľkom bojuje za ženské práva, rodovú rovnosť a feminizmus

Má vlastnú nadáciu, prostredníctvom ktorej pomáha malým indickým dievčatkám. 70 detičkám dobrovoľne platí vzdelanie a zdravotnú starostlivosť, len aby im zabezpečila o niečo ľahší život. Dokonca zaplatila výstavbu oddelenia pre pacientov s rakovinou v nemocnici v Indii, kde kedysi pracoval aj jej otec. Je ambasádorkou organizácie na rozvoj solárnej energetiky v častiach krajiny, kde sú ľudia bez elektriny. Za tieto veci dostala aj cenu Matky Terezy - „Mother Teresa Memorial Award” za dlhodobú dobročinnú prácu. Vidieť, že Priyanka má nielen nádhernú tvár, ale aj srdce. Klobúk dolu!

- Najčítanejšie -