Presunúť na hlavný obsah

Toto je najkrajšia členka kráľovskej rodiny: Lady Amelia Windsor žne jeden úspech za druhým a Briti ju milujú

Zahraničné celebrity

Viete, kto je Lady Amelia Windsor? Krásna sesternica princa Williama a Harryho, je v Anglicku veľmi populárna a národ ju miluje. Samotná kráľovná s ňou má sem-tam problém, no mladučká Amelia si z toho ťažkú hlavu nerobí.

Kto je vlastne Lady Amelia Windsor?

Hovorí vám niečo meno Lady Amelia Windsor? Nie? Ale veru by malo. Ide totiž o najkrajšiu členku britskej kráľovskej rodiny, ktorá žne jeden úspech za druhým. Mladučká 23 ročná Amelia je sesternica princa Williama a Harryho z druhého kolena. Ide o dcéru vojvodu zo St. Andrews. Študuje na prestížnej škótskej univerzite, ktorá sa v celosvetovom rebríčku radí medzi najlepšie. Mel, ako ju familiárne nazývajú na kráľovskom dvore, však nie je iba veľmi inteligentná, ale každého dostane svojou krásou. 

Neprehliadnite: Celebritný beauty spor: Kontroverzný Jeffree Star doslova vysmial kozmetické produkty najmladšej Kardashianky

Odvaha jej nechýba

Narozdiel od priamych následníkov trónu, ktorými Harry s Williamom sú, sa kráska nemusí riadiť tak prísnymi pravidlami v súkromnom živote ako jej bratranci. Nosí skutočne odvážne modely, užíva si študentský život a popri tom rozbieha svoju modelingovú kariéru. Na instagrame má neuveriteľné množstvo followerov a Briti ju milujú. Má totiž skvelý vkus a štýl, ktorý kopírujú ženy po celom svete. 

Prečítajte si tiež: Instagram mení pravidlá aj v kráľovských rodinách: Nórska princezná sa vzdáva titulu, chce sa stať influencerkou

Živí sa modelingom a návrhári ju milujú

Nádherné veľké oči, plné pery, dokonalá postava sú jej veľkou devízou vo svete krásy. Stihla sa už objaviť na titulkách najprestížnejších magazínov a za svoj najväčší úspech v kariérnom živote, sama považuje okamih, keď sa stala tvárou jednej z kampaní pre módny dom Dior. Predvádzala aj na prehliadke Dolce & Gabanna. Popri štúdiu a dráhe modelky sa venuje aj aktivizmu za životné prostredie.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus