Presunúť na hlavný obsah

Joga v podaní česko-slovenských krások: Vďaka akým druhom sa udržiavajú vo forme?

Fitness

Joga je jedným z najväčších fitness trendov za posledné roky. Prepadli jej i známe tváre slovensko-českého šoubiznisu.

Monika Marešová

Manželka Leoša Mareša je veľkou milovníčkou športu ako takého. Na svojej figúre poctivo pracuje po celý rok. Okrem behania a posilňovne s obľubou zahŕňa do svojej fitness rutiny aj jogu. Konkrétne hot jogu. I keď ide o náročný druh cvičenia, má hneď niekoľko benefitov. A to nie len pre telo, ale i na vašu pleť či psychiku. A pri pohľade na jednu z najštýlovješích osobností z Čiech je jasné, že tento druh jogy je veľmi efektívny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Marešová (@monikamaresova),

Dara Rolins

Známa speváčka cvičí jogu už niekoľko rokov. V podstate jej prepadla ešte pred tým, ako sa stala populárna aj v našich končinách. Miluje ju po všetkých stránkach. Veľmi často si pozýva osobnú lektorku k sebe domov. Dara vyhľadáva rovnováhu a preferuje také formy tohto cvičenia, ktoré dostanú do kondície telo i myseľ. Takéto spojenie ponúka napríklad Hatha joga.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Soňa Skoncová sa pustila do biznisu s rúžmi: Prezradila ultra jednoduchý tip na zväčšenie pier

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Zuzana Stráská

Mamička a modelka agentúry Elite Praha Zuzana Stráská tiež podľahla tomuto fitness trendu. Ak má čas, rada si zájde na lekcie Jivamukty jogy - ktoré sú spojením dynamickejšej jogy a spevu. Tento druh je ideálny pre každého, kto chce spevniť svoje telo, ale tiež dokonalo prečistiť svoju myseľ. Nie je taká náročná a zlvádnete ju, aj keď ste doteraz na žiadnej joge neboli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Straska (@zuzanastraska),

Dominika Kucharová

Sympatická bruneta, ktorá tiež patrí medzi naše známe modelky, prepadla joge natoľko, že sa jej venuje každú jednu voľnú chvíľu. Často absolvuje rôzne kurzy v ďalekom zahraničí. Dominika preferuje hlavne Ashtanga jogu, ktorá je veľmi náročná. Ale ak sa jej začnete venovať naplno, dokážete zmeniť vašu figúru na nepoznanie. Cvičenie je veľmi silové a pomerne dynamické.

Mohlo by vás zajímať: Ako svadbujú slovenské celebrity? Inšpirujte sa ich šatami, ktoré si obliekli ako hostia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @dominikakucharova,

Denisa Dvořáková

Aj Denisa Dvořáková vie, že sa musí neustále udržiavať v dobrej kondícii. Za jej závideniahodnou postavou stojí HIIT tréning, ktorý je zmesou fitnessu, kardia a jogy. Nie je to joga v pravom slova zmysle a meditovanie tu nenájdete. Ale ak chcete skutočne zmeniť svoju postavu, tak práve takýto tréning je pre vás ako stvorený.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JOHANA HAMAĎÁKOVÁ (@johainstant),

Erika Palkovičová

Ďalšou modelkou, ktorá nedá na jogu dopustiť je Erika Palkovičová. I keď nemá vyhradený jeden obľúbený štýl. Erika rada strieda rôzne druhy jogy a tieto tréningy sa výrazne podpisujú pod jej vyšportovanú postavičku.

Prečítajte si: Štýlové aj luxusné: V týchto jogových štúdiách budete chcieť cvičiť každý deň

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Erika Alki Palkovicova (@eripalko),

- Najčítanejšie -