Presunúť na hlavný obsah

Myslíte si, že ak bol s vami svojej bývalej neverný, vám to neurobí?

Partnerské vzťahy

Omyl. Chronický sukničkár sa totiž naozaj nezmení. A bude lepšie ak sa s tým zmierite.

Vo vzťahu je nevera kapitolou samou o sebe. Hoci sa prioritne pripisuje mužom ani u žien nie je ničím výnimočným. No predsa len majú chlapi v tejto oblasti v niečom prvenstvo. Ak totiž zhrešia s nejakou inou, je veľmi častým faktom, že to urobia znova. Pokiaľ je totiž neverná žena, väčšinou sú v tom city. No u mužov toto pravidlo neplatí. Skutočne teda platí, že sa chronickí sukničkári nikdy nezmenia? Spýtali sme sa odborníka, ako to naozaj je. 

Neprehliadnite: Pod povrchom nevery: 3 dôvody, prečo muži v týchto znameniach najčastejšie v začiatkoch vzťahu podvádzajú

V dnešnej dobe je čoraz viac mužov, ktorí popri svojeje aktuálnej a oficiálnej partnerke, či manželke, majú minimálne ešte jednu, o ktorej verejne nehovoria. ”Nevera sa stala ako keby novodobým fenoménom a naozaj má rastúcu tendenciu. Ono je aj veľmi podstatné, za akých okolností vznikne. Pokiaľ to muž robí, len kvôli roztýleniu, zábave, či zvýšeniu svojho ega, je veľmi pravdepodobné, že sa u neho bude opakovať. Samozrejme česť výnikám, no rozvodová štatistika je v tom neúprosná. A práve za rozpadom mnohých manželstiev stojí veľakrát niekto tretí,” vysvetľuje psychológ Martin Miler. 

Prečítajte si: Išli sme na dovolenku aj s druhou dvojicou: To, čo nám navrhli v jednu noc, nás s manželom rozdelilo

Hoci ste možno takého chlapa kedysi milovali, či aktuálne milujete a chcete si ho nebodaj vziať, mali by ste sa minimálne zmieriť s tým, že chronický sukničkár nikdy neprestane loviť. Keď ste mu prišli už na pár aférok, musí vám byť jasné, že iný žiaľ nebude. Máte teda dve možnosti. Buď ho prijmete takého aký je, alebo z toho vzťahu odídete.

Verili by ste mužovi, ktorý sa už predtým dopustil nevery?

spolu hlasovalo 265 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus