Presunúť na hlavný obsah

Nechala som sa zviesť mojím ženatým šéfom: Aj keď som mu podľahla, doteraz si nemyslím, že to bola chyba

Partnerské vzťahy

Nina urobila vec, za ktorú ju mnohí odsudzujú. Ona sama, to však cíti inak. A ak by mohla aj vrátiť čas, zachovala by sa rovnako.

Nina bola vždy veľmi sebavedomá. Už od malička. Ako malé dievčatko bola skutočne rozkošná, takže o obdivné pohľady okolia nemala naozaj núdzu. Vyzerala ako anjelik. Blond vlasy a nebesky modré oči ju robili neprehliadnuteľnú. A ako rástla, nič sa na tom nemenilo. Muži ju jednoducho milovali a ženy jej krásu závideli. Ona si bola toho veľmi vedomá. 

Neprehliadnite: Pod povrchom nevery: 3 dôvody, prečo muži v týchto znameniach najčastejšie v začiatkoch vzťahu podvádzajú

To čo chcela dosiahla za každých okolností

”Vždy som mala teóriu, že ak niečo chcem tak to dosiahnem. A ono to tak naozaj bolo. Viem, že to môže vyznieť zvláštne, ale mne to v živote takto vychádzalo. V škole, neskôr v práci a v podstate aj v súkromnom živote. Len čo sa týka lásky, nikdy som nebola prototypom niekoho, kto túži po manželstve, či dlhotrvajúcom zväzku. Single život, plný zábavy mi plne vyhovoval,” hovorí nežná blondínka. Nina zbožňovala život, rada cestovala, zabávala sa a milovala dobrodružstvá. V podstate jediná jej životná stabilita bola kariére. 

Neprehliadnite: Išli sme na dovolenku aj s druhou dvojicou: To, čo nám navrhli v jednu noc, nás s manželom rozdelilo

Na život mala vždy iný pohľad

Rozhodne jej nechýbalo odhodlanie, pracovitosť, zmysel pre presnosť a jej nadriadení na ňu preto nedali dopustiť. Keď sa zamestnala v reklamnej agentúre, stala sa miláčikom svojho šéfa takmer okamžite. Nielen preto, že bola mimoriadne šikovná a talentovaná, ale očaril ho aj jej výzor. ”Áno, bolo mi to od začiatku jasné. Vycítila som to hneď z toho ako sa na mňa pozeral. A aj keď som vedela, že jej ženatý, nechala som sa ním bezproblémov zviesť. Ako som spomínala, inštitúcia a posvästnosť manželstva neboli nikdy témy pre mňa. Brala som to veľmi easy. Obaja sme predsa dospelí a on dobre vedel, čo robí. Nemyslím si, že som zodpovedná za niekoho činy. Priťahoval ma, tak som si povedala, prečo sa nezabaviť. Doteraz na tom nevidím nič zlé. Podľa mňa sa v dnešnej dobe milenecký pomer preceňuje. Pokojne ma za tento názor odsúďte, avšak je to tak. Ak sa ho niekto dopustí, presne vie, čo robí. Je to jeho slobodné rozhodnutie. Druhá vec je, že pokiaľ je vo vzťahu, bolo by férové to tej druhej strane oznámiť.” Nina si so šéfom užívala štyri mesiace a potom to ukončila. Nie kvôli nemu, či jeho rodine, len ju to prestalo baviť. Aj takto sa niektorí ľudia, pozerajú na život. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus