Presunúť na hlavný obsah

Otehotnela som s mužom, ktorého som poznala 4 hodiny: Po dvoch rokoch som si však uvedomila túto vec

Partnerské vzťahy

To, čo sa počas jednej noci stalo Denise, by nikdy nečakala. Otehotnela s mužom, ktorého poznala sotva 4 hodiny. A nikdy viac ho nevidela. "Suvenír" v podobe dcérky jej však zostal.

Denisa nikdy nepatrila k typom žien, ktoré by randili, chodili s kamoškami von na drink, či zabávali sa "v uliciach". Vždy bola skôr utiahnutejšia, pokojnejšia, jej sestra vždy hovorila, že je maximálne nudná a neprežíva žiadne dobrodružstvá. Až teda na jeden večer, kedy sa rozhodla vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, odviazať sa a napokon to skončilo tak, že na to celý život nezabudne. 

Život nás občas prekvapí viac ako predpokladáme

”Spomínam si na to veľmi presne. Sestra ma dlho prehovárala, aby som išla s ňou do mesta a nakoľko oslavovala narodeniny v kruhu kamarátok, nemohla som odmietnuť. Bolo to asi po roku, čo som bola naposledy vonku. Asi po pol hodine si k nám prisadli traja chalani a začali nás pozývať na drinky. Alkohol tiekol odrazu prúdom a Denisa sa po pár hodinách ocitla u Milana v hotelovej izbe.

Neprehliadnite: Zatajil mi, že je ženatý a ja som sa s ním prestala stretávať: Osud to však zariadil inak a po 2 rokoch nastal zlom

Bol z nich najstarší a najviac sexi. Aspoň tak si ho pamätám. Skončili sme spolu v spálni. Dodnes to nechápem, lebo nikdy som sa takto nesprávala. Poznala som ho presne štyri hodiny. Nevymenili sme si čísla, nič. Netušila som jeho priezvisko a ani to, že táto noc zmení môj život od základov.”

Nikdy by som svoje rozhodnutie nezmenila

Denisa sa snažila na ten večer zabudnúť a brala to napokon celé s humorom. Až do momentu, kedy o šesť týždňov zistila, že je tehotná. ”Toto by mi nenapadlo ani vo sne. Ja sama som deti nikdy nechcela a už vôbec nie takýmto spôsobom. Keď som však na ultrazvuku počula byť srdiečko, vedela som, že si to dieťa nechám. Áno bála som sa, mala som rešpekt, ale bolo to najspontánnejšie rozhodnutie môjho života." 

Neprehliadnite: Po desiatich rokoch som manželovi dovolila mať milenku: Náš vzťah to posunulo týmto smerom

Denise sa napokon narodila zdravá dcérka. ”Som slobodná mama, ale na Terezku som najpyšnejšia na svete. Je to moje zlatíčko. A aj keď máme občas ťažšie dni, stačí mi jediný jej úsmev a všetko ide ľahšie. Zbožňujem ju a nikdy som neoľutovala rozhodnutie nechať si ju.”  

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus