Presunúť na hlavný obsah

Všimnite si fotografiu PRED a PO: Z nabratých kíl si Selena Gomez tažkú hlavu nerobí, práve naopak, je na ne hrdá

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že v poslednom období pribrala viac ako 10 kíl, populárna speváčka hrdo ukazuje svoje telo a krivky. Ženy po celom svete ju za to zbožňujú. A my sa ani nedivíme!

Kedysi a dnes

Sympatická 27-ročná kráska sa stala populárna ešte ako teenegerka. Na výslnie ju síce dostali filmy a seriály, no dnes sa venuje prioritne dráhe speváčky. Bývalá Disney hviezda, už poriadne vyrástla a stala sa miláčikom nielen mladých dievčat, ale aj žien. Hoci sa totiž jej telo v poslednom období zmenilo a ona pribrala, svoje krivky hrdo ukazuje a vôbec sa za ne nehanbí. Dokonca sa nebojí ani odvážnejších modelov a nosí, to čo sa jej páči. Chce totiž dokázať, že nie je dôležitý výzor, ale to aký je človek zvnútra. 

Neprehliadnite: Kuchyne slávnych. Zistite, kde varí Kim Kardashian či Reese Witherspoon

Za svoje telo sa nehanbí

Nedrží diéty, netrápi sa vo fitku a robí čo ju baví. Ak má na niečo chuť, jednoducho si to dopraje. Selena Gomez totiž verí, že všetko máme v hlave. V čase, keď mala bezchybnú postavičku sa vôbec necítila šťastná. Neustále totiž riešila, čo si môže a čo nemôže dopriať, bola nervózna a vystresovaná.  Pomohol jej tím terapeutov, s ktorými svoje problémy riešila. Apeluje tak na psychické zdravie, ktoré je v dnešnej dobe veľmi dôležité. 

Neprehliadnite: Topmodelka Michaela Kocianová postupuje vo svete módy o krok ďalej: Zakladá módnu značku!

Dokonca svoje kilá zásadne odmietla nechať retušovať v novej kampani pre populárnu športovú značku. Berie ich ako prirodzenú súčasť seba a je s nimi úplne stotožnená. 

Dodáva sebavedomie ženám všetkých vekových kategórií

Práve vďaka svojmu postoju dodáva sebavedomie ženám po celom svete. Ukazuje im, že byť krásnou môžete aj keď nemáte postavu podľa novodobých ideálov. Ide len o to, ako sa sama cítite. Presne to totiž vyžarujete aj navonok. Spomeňte si na to, keď sa nabudúce postavíte na váhu a ručička nebude ukazovať, to čo ste si vysnívali. Základom je byť šťastná vo vlastnom tele, no nie?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus