Presunúť na hlavný obsah

Vždy perfektne upravená Jennifer Lopez vie, ako na seba upútať pozornosť: Inšpirujte sa jej tajnými beauty trikmi

Zahraničné celebrity

Očarujúca Jennifer Lopez vyzerá vždy perfektne. A pritom jej líčenie trvá len pár minút. My sme zistili, aké sú jej tajné beauty triky, ktoré fungujú skvele.

Krásna speváčka presne vie, ako vyzerať čo najlepšie. Dokonalý make - up je jej neodmysliteľnou súčasťou a ak ste si mysleli, že je za ním vždy tím špičkových vizážistov, mýlite. Mnohokrát si ho totiž robí čokoládová kráska sama. Viete aké sú jej tajné beauty triky, ktoré zvládnete len v priebehu pár minút? Nám sa to podarilo odhaliť. 

Neprehliadnite: Pozrite si sídlo, v ktorom žije Jamie Oliver s rodinkou: V tomto dome vychováva s manželkou päť detí

Na toto jedá J.Lo dopustiť:

Dokonalé riasy

Tento bod je podľa sympatickej speváčky základom. Aj keď nemáte úplne perfektný make - up, vaše oči by mali byť nepriehliadnuteľné. Dlhé, výrazné avšak prirodzene vyzerajúce mihalnice sú podľa nej veľmi podstatné. Investujte do naozaj kvalitnej riasenky, ktorá mihalnice nezlepí, ale preďdĺži ich a zabezpečí vám potrebný objem.

Neodmysliteľný bronzer

Skúste púder nahradiť brodzerom. Avšak tým tekutým. Nemusíte vždy, ale napríklad na večerné líčenie je to skvelá voľba. Verte, že budete neprehliadnuteľná.

Neprehliadnite: Pamätáte si na sexi milionára, ktorého tanec obletel svet? Jeho bývalá snúbenica má dnes už bábo s týmto mužom

Rozžiarené oči

Kráska miluje hnedé a zlaté očné tiene. Také, ktoré vyzerajú decentne, no váš pohľad rozžiaria a dodajú mu glamour efekt. Práve tie by vám podľa nej nemali chýbať v kozmetickej taštičke.

Nude pery

Menej je viac. Toto pravidlo je veľmi dôležité. Pokiaľ teda pôjdete v línii Jennifer, vždy zvoľte na perách nude efekt. Nikdy by ste totiž nemali mať výrazné oči aj ústa. Pokojne použite kontúrku v telovej farbe a siahnite po púdrovom lesku.

Skvelé je, že celý tento make - up vám zaberie maximálne 10 minút. A vždy budete vyzerať skvele. Tak čo, skúsite to? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus