Presunúť na hlavný obsah

Sako na 5 spôsobov: Dominika Navara Cibulková sa vďaka nemu premenila na dámu a ako ho nosia ďalšie Slovenky?

Slovenské celebrity

Sako je kúsok, ktorý by v šatníku mala mať každá z nás. Bez výnimky. Dá sa totiž nosiť na tisíc spôsobov. Známe Slovenky presne vedia, čo je IN a ako tento kúsok kombinovať. Nechajte sa inšpirovať ich tipmi.

Mať v šatníku, kvalitné a naozaj dobré sako, ktoré vám sadne ako uliate je základ. Nebojte sa do neho investovať, nakoľko vám vydrží niekoľko sezón a dá sa nosiť snáď na tisíc spôsobov. Či už chcete očariť eleganciou, športovým lookom alebo byť neprehliadnuteľnou, týmto kúskom to rozhodne dosiahnete.

 

Mohlo by vás zaujímať: Česko-slovenské páry, ktoré patria medzi najstabilnejšie: Aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní

Dominika Navara Cibulková

Naša známa a úspešná tenistka patrí rozhodne medzi ženy, ktoré presne vedia, čo je IN. Dominiku jednoducho móda baví a vidieť to na každom jej outfite. Veľmi dobre vie, čo jej postave lichotí a čo si obliecť, aby zaujala. Toto sako je presne tým kúskom. Pôsobí, elegantne a rafinovane zároveň, navyše je mimoriadne trendy. Dominika ho skombinovala s jedným výrazným kúskom, ktorým je kabelka a bola to naozaj dobrá voľba. V tomto prípade však ostatné doplnky voľte, čo najviac nenápadné. Viete ako sa to hovori - menej je niekedy viac. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Tatiana Žideková

Rovnako ako by vám v šatníku nemala chýbať čierna saková klasika, mali by ste v ňom mať aj jedno v odvážnejšom odtieni. Výborne sa hodí nielen na teplné letné večery, ale počas celého roka. Ak totiž siahnete po farbách ako je oranžová, fialová, koralová, či zelená, budete nielen neprehliadnuteľnou, ale aj veľmi chic. Hodí sa k šortkám, jeansom, sukni a rovanko k žabkám ako k teniskám. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Barbora Brušková

Slovenská topmodelka Barbora Brušková je jednou z múz dizajnéra Johna Galliana. My sa ani nedivíme. Krásna plavovláska žne jeden úspech za druhým u nás aj v zahraničí. Navyše, má absolútne dokonalý vkus. Práve na jeseň, vám počas dňa bude stačiť klasické, sako, jeansy a kozačky. V tomto prípade voľte menej farbieb a buďte si istá, že sa za vami budú muži otáčať jedna radosť. Nedbalá elegancia aje totiž niečo, čo je už roky na výslní. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bruskova (@barborabruskova),

Neprehliadnite: Pozrite sa, kto si povie čoskoro sladké ”ÁNO”: Viete, ktoré známe Slovenky sa v roku 2019 stanú nevestami?

Veronika Vágnerová

Hovorí sa, že biela na saku nie je pre každého. Omyl. Ak uprednosťujete trendy kúsky a máte odvahu, po takomto saku určite siahnite. Nielenže vás celú rozžiari, ale skvele sa hodí hneď k niekoľkým variáciam, ktoré určite zaujmú. 

Ivana Gáborík

Sympatická manželka Mariána Gáboríka, vyzerá za každých okolnosti krásne. Ivana je žena, ktorá vyzerá perfektne a módu miluje. Áno, tento typ saka, ktorý má na sebe, možete kombinovať aj so šatami, plisovanými sukňami, či šortkami. Budete sexi, nežná a rebelka zároveň.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus