Presunúť na hlavný obsah

Skutočnú lásku som vymenila za peniaze: Opustila som muža, ktorého som milovala, kvôli túžbe po luxuse

Partnerské vzťahy

Vanesa odišla od muža, ktorého úprimne ľúbila, kvôli inému. A to len preto, že chcela žiť oveľa lepšie ako to bolo s láskou jej života. Túžila po luxuse a prepychu, ktoré jej snúbenec dať nedokázal. No ten druhý áno...

Od malička žila ako v bavlnke

Vanesa bola typické mestské dievča. Vyrastla v hlavnom meste, jej rodičia nikdy nemali núdzu o to, aby jej zapezpečili nadštandartný život. V podstate vždy mala všetko na čo si spomenula. A presne v kruhu takýchto priateliek sa aj pohybovala. Bola však mimoriadne inteligentná a nadaná. Od útleho detstva sa venovala baletu, z čoho potom prirodzene vyplynulo štúdium na konzervatóriu. Stala sa z nej uznávaná baletka, dokonca sa dostala aj divadelné dosky do Ruska. Práve v moskovskej metropole spoznala Alana. Bol to veľmi dobre situovaný Talian, ktorý tu rozbiehal biznis so svojim otcom. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že každý môj vzťah je niečím iný: Až táto udalosť mi ukázala, že všetci moji partneri mali jednu vec spoločnú

”Stretli sme sa v jednom podniku po vystúpení. On s otcom boli na našom večernom predstavení. Okamžite ako ma uvidel, oslovil ma. Vraj som ho hneď očarila. V podstate som nevedela ako reagovať, nakoľko bol veľmi atraktívny a dostávala som jeden kompliment za druhým. Malo to len jediný háčik. Doma ma čakal Šimon. Môj snúbenec.”

Zaľúbila som sa do muža, ktorý bol úplne iný ako ja

Nikto z Vanesinho okolia nechápal ako sa vlastne dala so Šimonom dokopy. Boli totiž aboslútne rozdielni. Šimon vyrastal na Orave, veľmi skromne a taký bol aj jeho prístup k životu. Zatiaľ čo Vanesa bola absolútnou bohémkou, on bol jej obrovským protikladom.

Mohlo by vás zaujímať: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

”Zaľúbila som sa do neho na prvý pohľad. Naozaj. Dostal ma práve svojou skromnosťou. Tým ako si veci vážil, bol veľmi svedomitý, pracovitý a na všetkom mu záležalo. Aj na ostatných. Nedokázal sa pozerať na nešťastie iných a aj keď mal sám málo, neváhal sa rozdať. To mi na ňom veľmi imponovalo.” No ich spoločný život nevyzeral presne ako si to Vanesa predstavovala. Napriek tomu, že Šimona ľúbila, nedokázala sa zmieriť s tým ako žijú. Mali prenajatú malú garsonku, nakoľko si nič väčšie nemohli dovoliť. Šimon si totižto dorábal ešte vysokú, takže pracoval len na polovičný úväzok. Vanesa žila niekoľko mesiacov z roka v Rusku a tak sa im to vlastne ani situácia nedovoľovala. Napriek tomu však krásna blondínka túžila vo svojom vnútri mať viac. Predsa len, celý život bola na to zvyknutá. A to viac jej ponúkal Alan. Ten sa do nej bezhlavo zaľúbil a vôbec mu neprekážal ani fakt, že je zasnúbená. 

Dodnes svoje rozhodnutie ľutujem

"Od začiatku mi hovoril, že chce aby som sa stala jeho ženou. Bol mnou naozaj pobláznený. Ja som voči nemu cítlila síce náklonnosť, no nie lásku. Skutočne som ľúbila Šimona. Len počas môjho posledného pobytu v Rusku nabrali veci naozaj rýchly spád. Alan ma zahŕňal darčekmi, pozornosťou a ja som cítila sko veľmi mi chýba pocit, môcť si niečo takéto dopriať. Áno, kvôli životu, na aký som bola zvyknutá od malička, som sa neváhala vzdať svojej lásky. Šimonovi som poslala prsteň naspäť a do pár mesiacov som sa vydala za Alana. Žijeme síce v luxuse a prepychu, no ja nie som šťastná... Dnes viem, že to bola najväčšia chyba môjho života..."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus