Presunúť na hlavný obsah

Vďaka týmto 7 veciam ľudia milovali Dianu: Kvôli čomu nedali nielen Briti na princeznú dopustiť?

Zahraničné celebrity

Princezná Diana bola skutočným miláčikom. Ľudia ju zbožňovali a dokonca dodnes patrí k najvplyvnejším osobnostiam. Kvôli čomu si získala srdce takmer každého?

1. Neváhala podať pomocnú ruku komukoľvek

Sympatická princezná, ktorú svet miloval a ležal jej pri nohách bola povestná tým, že pomáhala všade, kde sa dalo. Väčšinu svojho dňa trávila okrem starostlivosti o synov, dobrovoľníckymi aktivitami. Bez akýchkoľvek problémov pomáhala ľuďom v núdzi, handikepovaným, ťažko chorým, prispievala umelcom, ochranárom a práve jej vzťah k malým deťom a zvieratám bol priam ukážkový. 

2. Za všetko ďakovala 

Táto členka kráľovskej rodiny, presne vedela o čom je život. Vážila si každého koho stretla. Rovnako slušne sa správala k chyžnej ako k niekomu, kto pochádzal z aristokratickej rodiny. Nerobila rozdiely. A za všetko neustále ďakovala. Diana dobre vedela, že za každú maličkosť treba byť vďačný a oceniť ju.

3. Bez ostychu hovorila o svojich problémoch 

Či už išlo o psychické problémy, ťažkosti s anorexiou, neskôr bulímiou, sebapoškodzovanie, o tom všetkom otvorene rozprávala. Aj kvôli svojej úprimnosti si získavala priazeň okolia. Ľudia ju zbožňovali, lebo sa na nič nehrala a nikdy neprezentovala ideálny život bez chybičky. 

4. Otvorila prvé nemocničné oddelenie pre ľudí s AIDS

Ešte v roku 1987 otvorila táto plavovláska prvé nemocničné oddelenie pre AIDS vo Veľkej Británii. Za každú cenu chcela pomôcť ľuďom, s týmto zákerným ochorením a vytvoriť im o niečo lepšie podmienky pre život.

Neprehliadnite: 19-ročný vizážista, ktorý si získal Kim Kardashian a ďalšie hviezdy: Prečo ho Hollywood tak veľmi miluje?

5. Záležalo jej na tom aby jej synovia vyrastali ako normálne deti 

Diana vždy túžila po tom, aby jej synovia vyrastali ako všetky ostatné deti. Neustále sa im venovala, hrala sa s nimi, vozila ich do školy, trávila s nimi čas na detských ihriskách, chodila do kina. Aj napriek tomu, že sa to nie vždy pozdávalo kráľovnej, ona si robila veci po svojom. Lebo cítila, že je to správne. 

Neprehliadnite: Aj celebrity podvádzajú vo svojich diétach: Držia sa však tohto pravidla a nepriberajú!

6. Nechýbala jej pokora

Diana bola ženou, ktorej rozhodne nebola cudzia pokora. Vážila si všetko čo mala a snažila sa žiť naplno. Milovala život, ľudí a svojich synov. Práve Harrymu a Williamovi sa od malička snažila vysvetľovať to, aká je v živote skromnosť a pokora naozaj dôležitá.

7. Zaujímala sa o ženy a deti v núdzi

Pravidelne navštevovala útulky pre ženy, ktoré nemali domov, týrané ženy a tie, ktoré boli v núdzi. Nemala problém posedieť si pri nich a dávala im mnohé cenné rady. Aj svojou prítomnosťou sa snažila ich život obohatiť. 

Neprehliadnite: Kim Kardashian na nedávny trapas už zabudla. Podarí sa jej na sťahovacej bielizni zarobiť milióny?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus