Presunúť na hlavný obsah

Je možné priamoúmerne milovať manžela aj milenca? Na vlastnej koži som to zistila

Partnerské vzťahy

Existuje láska k dvom mužom súčasne? Tamara zistila, že je to možné. A dodnes nevie, či ľúbi viac svojho muža, alebo milenca.

Hoci si nikdy nemyslela, že sa to bude týkať jej, Tamara sa dostala do vzťahového trojuholníka. Aj napriek tomu, že bola vydatá, našla si milenca. Nie však ako jednorázovú záležitosť, ale niečo horšie. Zaľúbila sa do neho. Úplne bezhlavo. No zároveň stále ľúbila aj otca svojich detí. Skutočne je možné cítiť rovnakú lásku k dvom mužom naraz?

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod miesto svadby: Môj partner ma z istého dôvodu vymenil za ženu, ktorú som po jeho boku čakala najmenej

Napriek tomu, že môj muž bol perfektný našla som si milenca

”Vždy som svojho muža ľúbila. Bol perfektný. Staral sa o našu rodinu, venoval sa mi, podporoval ma. Navyše bol neuveriteľne sexi a mnohé ženy mi ho závideli. Naše manželstvo a vzťah fungovali skvele. Teda až do istého momentu. Kým sa nestretla Iva.” Tamara bola na služobnej ceste a na firemnej večeri sa zoznámila s novým klientom. Ivanom. Od prvého momentu si sadli a skvele si rozumeli. Pripadala som si, že ho poznám roky. Bol úžasný. Veľmi inteligentný, sčítaný a vyzeral viac ako dobre. Na istý moment som pri ňom úplne zabudla, že mám doma muža a dve deti."

Neprehliadnite: V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

"Netuším ako sa to stalo, no v ten večer som sa do neho zaľúbila. Hoci medzi nami k ničomu nedošlo, začali sme si neustále písať. Dohodli sme sa na spoločnom obede, večeri a vlastne ani netuším ako a boli sme spolu. Môj muž, ani Ivo jeden o druhom nič netušili. Z ničoho nič som sa stala ženou, akými som vždy pohŕdala. Podvádzala som manžela a klamala milencovi. Najhoršia kombinácia,” rozhovorí sa Tamara.

Čítajte tiež: Toto mi manžel povedal len pár dní pred svadbou. Dodnes ľutujem, že som nepočúvla svoj vnútorný hlas

Pokiaľ si myslíte, že to trvalo len krátky moment a išlo o flirt, na ktorý človek rýchlo zabudne, mýlite sa. Tamara sa skutočne do Iva zaľúbila. A ich pomer trvá už štyri roky. Stále nič netuší ani jej manžel, ani Ivo. Obaja žijú v domnienke, že sú pre ňu tým jediným. "Neviem ako z tohto kruhu von. Oboch ich veľmi ľúbim a je to naozaj náročné. Pre mňa je to niečo ako Sofiina voľba. Jedno je mi však jasné, ak to odhalia, stratím oboch. A s manželom navyše aj naše deti..."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus