Presunúť na hlavný obsah

Donald Trump bol ňou posadnutý: Ktorí muži platonicky milovali princeznú Dianu?

Zahraničné celebrity

Muži ju naozaj milovali. A nikdy o nich nemala núdzu. Komu skutočne svojská princezná nedala v noci spávať?

Očarujúca, obľúbená, láskavá, milujúca a najmä nádherná bytosť - presne taká bola princezná Diana. Avšak počas svojho pomerne krátkeho života si toho prežila naozaj veľa. veľa. Obetovala ho najmä svojim synom a pomoci iným. Lásky od vlastného manžela sa nikdy nedočkala, no muži ju milovali. Kto mal na princeznú slabosť, hoci nikdy medzi nimi k ničomu nedošlo?

Mohlo by vás zaujímať: Príležitosť, aká sa neodmieta: 16-ročná Kaia Gerber najnovšie rozbehla biznis s Karlom Lagerfeldom

Donald Trump

Tušili ste, že aktuálny prezident Spojených štátov, Donald Trump mal práve na britskú princeznú veľkú slabosť? Aj napriek tomu, že sa nikdy osobne nestretli, Trump bol jej krásou očarený. Hneď ako sa rozviedla s Charlsom, posielal jej kvety, darčeky, no ona ho ignorovala. Údajne z neho dokonca mala strach, s čím sa zdôverila svojej priateľke. Svoju platonickú lásku k nej ,priznal verejne v jednom z rozhovorov, krátko po princezninej smrti. 

Paul Burrell

Princezná Diana mala mimoriadne dobrý vzťah, so svojím komorníkom Paulom Burrellom. Mnohokrát sa o ňom vyjadrila, že je pre ňu nielen dobrým priateľom, ale aj skalou, o ktorú sa môže oprieť. Paul však k Diane cítil oveľa viac ako len priateľstvo, no nikdy nenabral odvahu povedať jej to. Vedel totiž, že ho berie len ako emocionálnu podporu v jej živote a nebude medzi nimi nič viac. Už v tom čase bol  dokonca ženatý, no krátko po Dianinej smrti sa rozviedol a priznal k homosexualite. Vraj zostal sám vo svojich citoch viac ako zmätený. 

Freddie Mercury

Jej dobrými kamarátmi boli najmä homosexuáli z umeleckých kruhov. Okrem Eltona Johna si mala skvelý vzťah so spevákom skupiny Queen Freddiem Mercurym. Líder kapely a princezná Diana sa stali blízkymi priateľmi ešte v polovici 80. rokov. Ten Dianu doslova miloval. Platonickú lásku však nepociťoval len on k nej, ale aj ona k nemu. Po Freddieho smrti žialila tak veľmi, akoby odišiel jej kus samej.Našla v ňom totiž nielen kamaráta, ale aj brata, ktorého nadovšetko zbožňovala.

Neprehliadnite: Kaia Gerber zahájila plavkovú sezónu: Inšpirujte sa výberom tých najoriginálnejších sexi kúskov

- Najčítanejšie -