Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Fenomenálny Karel Gott ako módna ikona: Jeho občasné výstrelky sú nezabudnuteľné

Zahraničné celebrity

Bol to pán umelec. O tom niet najmenších pochýb. No nielen pre jeho nezameniteľný hlas bol Karel Gott milovníkom česko-slovenských žien, aj mužov. My si maestra budeme navždy pamätať i vďaka týmto módnym výstrelkom.

Odvaha mu nechýbala

Mal 80 rokov, keď sa na pódiu ukázal po boku Leoša Mareša v červenej mikine a posprejovanej džínsovej bunde. Okrem toho, že publikum žaslo nad silou hlasou legendárneho speváka, rovnako tak všetci žasli nad odvahou a recesiou, ktorej sa Karel nezľakol.

VIDEO: Pozrite si prierez módnych výstrelkov maestra Karla Gotta, ktorý sa dokázal prispôsobiť akejkoľvek dobe

 

 

Prečítajte si tiež: Bol to práve maestro Karel Gott, kto zviditeľnil roztomilú Daru Rolins: Ako vznikali Zvonky šťastia a čím prekvapila?

Nebolo to však po prvýkrát, kedy prekvapil spevák outfitom. Rok predtým po boku toho istého umelca vyšiel na pódium v dlhom kožuchu. Opäť s úsmevom na tvári, a opäť šlo viac o recesiu, ako o zmenu štýlu Karla Gotta. Jednoducho, ak bolo treba robiť šou, on ju robil so všetkým, čo k tomu patrilo.

Už z fotiek z mladosti je ale jasné, že móda mu nebola cudzia. Tam, kde ostatní s obľubou pózovali v čierno-bielych sakách, košeliach, on ráda obmieňal svoj šatník a nezľakol sa bielych stylingov, červených či dokonca žltých.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľ popu Karel Gott: Žena jeho života pri ňom stála do posledného momentu, tušíte, ako sa títo dvaja zoznámili?

Páčil sa vám štýl Karla Gotta?

spolu hlasovalo 631 ľudí

Áno
597
Nie
34

- Najčítanejšie -