Presunúť na hlavný obsah

Chcete predĺžiť partnerov výkon v posteli? Skúste tieto 4 prefíkané triky!

Sex

Vzrušujúce dotyky, šaty lietajúce vzduchom, neutíchajúca chuť po milovaní. Po krátkej chvíli však nastane priskorý koniec. Tiež poznáte príliš rýchle vyvrcholenie partnera?

Často sa to deje, najmä na začiatku vzťahu. Napätie a očakávanie môže narušiť predčasná ejakulácia, časom sa však tento problém zvykne “utriasť”. Čo však robiť, keď sa táto nepríjemnosť stáva pravidlom aj ostrieľaným párom?

Hotový do minúty

O príliš rýchlom vyvrcholení hovoríme vtedy, keď muž ejakuluje skôr, než si on (alebo jeho partnerka) želajú. Stáva sa tak aj do jednej minúty od vniknutia do partnerky. Pokiaľ ide o náhodný a nie častý výskyt, nie je dôvod na obavy. Ak sa však tieto “epizódy” opakujú, niekde sa nachádza problém.

Čo na to sexuológ?

MUDr. Václav Urbánek, CSc. hovorí, že základným predpokladom predĺženia sexu je zaistenie pravidelnosti a dostatočnej častosti pohlavných stykov. Ak totiž medzi jednotlivými “sexuálnymi vybitiami” vznikne časový výpadok (napr. celotýždenný alebo dlhší), tak pri následnom pohlavnom styku môže nastúpiť tendencia k urýchleniu ejakulácie. To nie je porucha, ale fyziologická zákonitosť.

Zmenu k lepšiemu dosiahnete aj takto!

1. Naučte ho nezabudnúť na predohru

Predĺžiť vzrušujúce chvíľky s partnerom môžete aj prostredníctvom rôznych techník predohry, vďaka ktorým si aj vy prídete na svoje. Žena prirodzene potrebuje oveľa viac času na to, aby dosiahla orgazmus, podľa vedcov je to približne 14 minút. Partnerovi tým môžete pomôcť prekonať počiatočnú nervozitu a obavy z opätovného zlyhania. Doprajte tomu viac času. 

2. Doplnky výživy na predĺženie sexu

Áno, čítate správne. Problém týkajúci sa predčasného vyvrcholenia je možné riešiť pomocou doplnkov. Na trhu sa totiž nachádza aj výživový doplnok s názvom Zerex Extralong. Predstavuje vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín na prírodnej báze. Zložky obsiahnuté v produkte majú priaznivý vplyv na dĺžku pohlavného styku, kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli.

3. Sex neodkladajte!

Povinnosti, stres alebo jednoducho nedostatok času môžu byť príčinou, že sa partnerský sex odsúva na druhú koľaj. O to viac sa tešíte, keď si čas nájdete, no vyústi to do príliš rýchleho vyvrcholenia. Ako bolo uvedené v stanovisku sexuológa, aj v sexe by mala byť zachovaná pravidelnosť. Po dlhšej pauze môže totiž nastať urýchlenie, ktoré nechcete vy - ani váš partner.

4. Pochopenie a ochrana

Mnoho mužov s predčasnou ejakuláciou má problémy, často spojené so stresom či úzkosťou súvisiacou so sexuálnym výkonom. Nepriaznivé psychologické faktory mu môžete pomôcť prekonať formou spoločného cvičenia, relaxačných techník, ale aj hľadania vhodných sexuálnych polôh. Dokonca aj použitie kondómu môže jemne utlmiť príchod ejakulácie.

Akýkoľvek krok, ktorý mu pomôžete podniknúť, sa vám môže vrátiť vo forme neustále fungujúceho partnerského vzťahu. Alebo aspoň kvalitnejšieho sexu. A to predsa stojí za to, čo myslíte?

- reklamná správa -