Presunúť na hlavný obsah

3 triky pre krásnu pleť od kráľovnej Alžbety: Toto si osvojila Kate aj Meghan

Zahraničné celebrity

Jej veličenstvo, kráľovná Alžbeta II. presne vie ako vyzerať čo najlepšie v každom veku. Osvojte si jej tipy, na ktoré nedaju dopustiť ani krásne vojvodkyne - Kate Middleton a Meghan Markle.

Zabojujte proti starnutiu

V podstate je kráľovná Alžbeta II. nezávislá, zvedavá a nekompromisná žena, ktorá presne vie, čo chce, hoci sa to možno nezdá. A rovnaký postoj ako má k životu má aj k svojej pleti. V starostlivosti o ňu je totiž roky nekompromisná. Od svojich 20. rokov je verná rovnakým rituálom, ktoré nikdy neporušila. Navyše protivráskové krémy začala používať už tesne pred tridsiatkou, aby zamedzila predčasnému starnutiu. Kráľovná totiž vždy akékoľvek invazívne zásahy do pokožky odmieta. Preto je podľa nej veľmi dôležité začať s dôkladnou starostlivosťou naozaj skoro.  

Neprehliadnite: Mladá modelka v latexe, vychádzajúca hviezda kráľovnou večera: Kto bodoval na cenách Emmy Awards 2019?

Túto vec považuje za kľúčovú

Najdôležitejšia vec, na ktorú by si nájde jej veličenstvo každé ráno a každý večer čas je čistenie pleti. Vždy používa mlieko s výťažkom z morských rias, ktoré je určené na zrelú pleť. Neobsahuje žiaden alkohol a ani iné látky, ktoré by pleť zbytočne vysúšali. Následne si tvár umyje minerálnou vodou a použije krém s obsahom kyseliny hyalurónovej, vitamínu C, elastínu, vitamínu E, Q10, zinku. Make - up používa zásadne hydratačný a s kvalitným UV filterom. Navyše pokožku aspoň raz do týždňa hydratuje aj pomocou masiek. Nedá dopustiť na prírodnú medovo - tvarohovú, ktorú si zvládnete pripraviť aj doma. 

Medovo-tvarohová maska podľa kráľovnej

  • 1 veľká lyžica medu
  • 100 g tvarohu
  • 2 žĺtka

Všetko zmiešate, nanesiete na tvár, necháte pôsobiť 30 minút a zmyjete minerálnou vodou.

Pozrite si: Speváčka Leona Lewis sa vydala. Ženíchov zosnulý otec im poslal zvláštny odkaz

3 must have produkty, na ktoré nedá dopustiť

  • odličovacie mlieko s obsahom výťažkov z morských rias
  • minerálna voda  na umývanie
  • hydratačný krém s obsahom kyseliny hyalurónovej, vitamínu C, elastínu, vitamínu E, Q10, zinku

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus