Presunúť na hlavný obsah

Roger Federer je šťastný muž: Tieto fotografie zachytávajú našu Slovenku Mirku po jeho boku ako dokonalú manželku

Slovenské celebrity

Manželia Federerovci nikdy nepatrili medzi páry, ktoré by boli radi stredobodom pozornosti. Napriek tomu sú akýmsi stelesnením ideálu a keď vidíme tieto krásne gestá jeho manželky, ani sa nečudujeme.

Mirka Federerová má slovenské korene a narodila sa konkrétne v Bojniciach. Keď mala ešte len dva roky, rodičia emigrovali do Švajčiarska. Pohľadná brunetka, ktorá má k tenisu rovnako blízko ako jej manžel, jeden z najlepších tenistov Roger Federer.

Po jeho boku sa Mirka objavuje na mnohých spoločenských podujatiach, no nechýba predovšetkým na tenisovom kurte. S celou rodinou patria medzi verných fanúšikov Rogera, na ktorého sú patrične všetci hrdí.

Čítajte tiež: Deti princa Williama a Kate Middleton majú najprísnejšiu pestúnku: Čo všetko musí ovládať a deti dodržiavať?

V úlohe hrdej manželky 

Takej, ktorá za mužom stojí v dobrom aj v zlom. Mirka je bývalá tenistka, aj preto do tenisu vidí viac ako my bežní smrteľníci. Prežíva s ním každý jeden moment, každú sekundu na kurte. Mať oporu v najbližších je pre profesionálneho hráča základom k úspechu.

Podpora a úprimná radosť

Mirka nechýba na tenisových turnajoch svojho manžela, kde spolu so všetkými štyrmi deťmi sledujú každý jeden úder manžela a otecka. Mirka priviedla na svet tenistovi štyri deti, z toho dvakrát dvojičky. Myla Rose Federer, Charlene Riva Federer, Lenny Federer a Leo Federer. Pohľad na deti vytvára obraz dokonalej harmonickej rodinky

Na svadbe okúzlila stylingom v podobe mini šiat

Na letnej svadbe nafotili paparazzi fotografi Mirku v takýchto nádherných šatách. Manželka Rogera Federera tak ukázala, že patrí medzi skutočné dámy, ktoré nepotrebujú prvoplánovo pútať pozornosť. Rocher má však byť takisto na čo hrdý. Mať po svojom boku takúto očarujúcu ženu a ešte aj matku na výbornú je snom nejedného muža. Ich priateľkou je aj najvplyvnejšia žena módneho priemyslu Anna Wintour. 

Aj po rokoch stále ako čerstvo zamilovaní

Pohľad na Mirku s Rogerom vyvoláva v mnohých úsmev na tvári. Romantické gestá, ktoré sú skryté v maličkostiach neuniknú pozornosti svetových celebrít, ale ani bežných ľudí. Roger sa ku svojej manželke správa ako gentleman. Rovnocenný pár srší zo seba harmóniu a zmysel pre rodinu. 

Neprehliadnite: Celebritné mamy a ich dcéry v čase, keď mali rovnaký vek: Nebudete veriť, aké verné kópie niektoré sú

Veľká rodina ako najdôležitejší pilier v živote

Hoci rodina žije vo Švajčiarsku, Mirka nezabúda na svoje korene a jej deti údajne vedie ak k poznaniu slovenského jazyka. Rodina je pre tento zosúladený harmonický pár na prvom mieste. Možno práve preto sú vzorom pre mnohých fanúšikov. 

- Najčítanejšie -