Presunúť na hlavný obsah

Október patrí ženám a posilneniu ich postavenia: Do boja proti rakovine prsníka sa zapája čoraz viac ľudí

Zábava

Známe Slovenky sa spojili na podporu boja proti rakovine prsníka. Každá z nás môže byť súčasťou tejto krásnej myšlienky.

V rámci Medzinárodného mesiaca boja proti rakovine prsníka spoločnosť predstavuje kolekciu každodenných kúskov, ktorej základom sú potlače a jemné úplety. V októbri podarujeme 10 % tržieb z predaja tejto kolekcie na výskum rakoviny.

Čítajte tiež: Mini kabelky tejto jesene: Keď uvidíte, aké tvary sa budú nosiť, možno jednu takú ešte nájdete v šatníku

Postavenie žien silnie

„Chceme posilniť postavenie žien a inšpirovať ich. Keď spojíme svoje sily, môžeme dosiahnuť aj nemožné. Vytvorili sme kolekciu na dobrý účel a každodenné použitie, jednotlivé kúsky sú všestranné a dajú sa nosiť v rôznych kombináciach. Veríme, že každá zákazníčka tu nájde niečo pre svoj šatník a že táto kolekcia je stelesnením presvedčenia našej spoločnosti – že spolu sme silnejšie,“ hovorí Pia Ekholm, manažérka návrhárstva a predaja v spoločnosti Lindex.

Pink oktobér 

Kolekcia obsahuje 19 kvalitných a veľmi ženských kúskov – jemné úplety, priesvitné blúzky, sukne, šaty s úžasnou potlačou a doplnky. Tieto kúsky dokonale zapadnú do vášho jesenného šatníka a jednoducho ich môžete kombinovať a nosiť pri rôznych príležitostiach. Spoločnosť navrhla aj špeciálny náramok a tašku, v prípade ktorých bude celý zisk venovaný na výskum rakoviny.

Neprehliadnite: Fakt sme to nosili? Tieto topánky boli hitom v roku, keď ste sa narodili

Talent Kristíny Tormovej pomáha

V spolupráci s herečkou Kristínou Tormovou známou tiež pre svoje nápadité tričká s vtipnými odkazmi opäť vytvorili limitovanu kolekciu tričiek z kolekcie udržateľnej módy. Tričko bude dostupné 12.10.-18.10. v rámci Týždňa Ligy proti rakovine. Pomôcť môže každý.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus