Presunúť na hlavný obsah

Luxusné kúsky kombinuje s vecami zo sekáču: Tento nenápadný trik stojí za jedinečným štýlom Olivie Palermo

Zahraničné celebrity

Očarujúca Olivia Palermo je v móde skutočne jedinečná. Má štýl, ktorý milujeme a dokáže priam zázračne kombinovať dizajnérkse kúsky, s vecami zo sekáču. A vôbec sa tým netají.

Vďaka tomuto sa z nej stala fashion ikona

Kráľovná štýlu a módna ikona Olivia Palermo dobre vie ako vyzerť trendy a chic za každých okolností. Už ako malé dievčatko zbožňovala krásne šaty, rada sa obliekala a v puberte som sa túto sféru začala zaujímať ešte viac. Najviac ju vraj ovplyvnila mama a teta, ktoré vždy chodili dokonale nalíčené a upravené. A Olivia chcela byť ako ony. Jej cit pre módu sa naplno prejavil vo chvíli, keď dostala malú úlohu v reality show The City. Tam si zahrala modelku a práve po tomto nakrúcaní sa jej začali hrnúť ponuky na spoluprácu vo veľkom. Odrazu podpísala zmluvu zmluvu s modelingovou agentúrou a začala sa objavovať na titulkách módnych magazínov. A odvtedy žne jeden úspech za druhým. 

Miluje kombináciu vecí z druhej ruky, s luxusnými kúskami

Jej poznávacím znamením v móde je minimalizmus a jednoduché línie aj keď rada kombinuje. Vždy je všetko tak dokonale zladené, že to vyzerá skvele aj keď ide o kombináciu štýlov. V podstate sa nikdy neobjavuje v príliš sexi outfitoch, či provokatívnych mini. Potrpí si na detaily a veľmi rada kombinuje veci zo sekáčov s luxusnými kúskami. Má rada tento pomyslný balance a my jej za to tlieskame. To na čo nedá dopustiť sú kvalitné a krásne topánky. Tie sú pre ňu pri outfite veľmi podstatné. 

Prečítajte si: Nezameniteľný štýl princeznej Diany: Nosila kúsky, ktoré sú chic aj dnes

Tento nenápadný trik využíva roky

Olivia je známa tým, že jednoducho vždy vyzerá dobre. Dokonca aj bez make - upu. A môže za to vraj jeden trik ktorému je verná roky. Keď bola malá, teta jej dala radu, ktorej sa drží dodnes. Vždy keď sa objaví v spoločnosti, musí mať krásne upravené vlasy. Vtedy dokážete zakryť akékoľvek nedostatky. Najlepšie vraj je, ak si ich vyčesete dohora, aby vám vynikol krk. Olivia si ich každé ráno umýva a potrpí si na to, aby ich mala vždy dokonale upravené. Často volí ležérne vlny, či si ich na prvý pohľad nedbalo stiahne do drdola. Je to jej malé kúzlo, na ktoré nedá dopustiť.

Neprehliadnite: Mama slávneho klanu Kardashianiek v 80. rokoch: Pozrite sa na jej postavu, toto pre ňu robí dodnes aj po 60-tke

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus