Presunúť na hlavný obsah

Nový trend v úprave obočia musíte na sebe vyskúšať: Jeho tajomstvo spočíva v omladení looku

Krása

Hrubé obočie je už nejaký ten čas vo svetových metropolách na ústupe. Rovnako s ním aj dokreslovanie obočia. Nosí sa jedinečnosť v podobe prirodzeného rozstrapateného obočia.

Obočie je časť tváre, s ktorou by ste sa jednoznačne mali vždy zveriť do rúk odborníkom. Tie ženy, ktoré s ním v mladosti experimentovali vedia, o čom hovoríme. Ak raz narušíte túto zónu, chĺpky vám začnú rásť rôznymi smermi a dostať tvar na pôvodný vzhľad niekomu potrvá aj roky. 

Tenké obočie z 90. rokov nahradilo istý čas husté plné obočie, ktoré malo presne zadefinovaný tvar. Predlžovalo sa, aby vytvorilo pekný celý oblúk, no rok 2019 zmenil aj tento trend. Tak, ako sa v make-up trendoch upustilo od kontúrovania, upúšťa sa aj od kreslenia obočia. Poprední svetoví vizážisti hlásia návrat k prirodzenosti a to celkovo, aj v oblasti trendov obočia.

Inšpirujte sa: Čistenie pleti prechádza revolúciou: Takto dosiahnete vyhladenú a rozjasnenú pleť ako bábika

Trend obočia v duchu „Down-to-earth brows“

Prirodzené husté obočie sme kedysi považovali za neupravené a spájalo sa s mladými dievčatami, ktoré mali ešte čas na to, aby zasahovali do tvaru a úpravy obočia, líčenia celkovo. A práve tento fakt zohral dôležitú úlohu pri kreovaní súčasných trendov.
Prirodzené rozstrapatené obočie, ktorého hlavnou doménou je jeho hustota. Velikáni z oblasti beauty sféry tvrdia, že práve tento typ obočia dokáže na tvári jeho nositeľky vykúzliť mladistvý look.

Nedbalý efekt obočia ide ruka v ruke so stylingami v oblasti úpravy vlasov. Na pohľad nenásilný styling je však odrazom dôkladnej starostlivosti nielen zvonka, ale aj zvnútra. Práve výživa zvnútra je ohláseným kľúčom k mladosti na nastávajúci rok 2020.

Mohlo by vás zaujímať: Robte toto každé ráno a zbavíte sa vrások aj kruhov pod očami

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus