Presunúť na hlavný obsah

Táto farba je pre mužov na ženách najatraktívnejšia: Prečo ich vďaka nej priťahujeme oveľa viac?

Zábava

Sú určité veci, ktoré muži na ženách považujú za mimoriadne sexi. Okrem klasiky typu úsmev, či postava je aj fabra outfitu to, čo ich neuveriteľne priťahuje. Tušíte, o ktorú ide?

Milujú ju rovnako návrhári, make - up artisti, módne domy a v neposlednom rade muži. Žiadna iná farba nie je pre opačné pohlavie taká príťažlivá ako táto. Tušíte o ktorej je reč? 

Prečítajte si: Manželka ma podvádzala priamo pred mojimi očami: Jej milenec sa vydával za niekoho iného a ja som im naletel

Je spájaná s vášňou a sexappealom

Táto farba je spájaná v každej sfére s vášňou. V mužskom mozgu evokuje okamžitú túžbu a keď sa v nej objavíte ste vždy neprehliadnuteľná. Ak ste tipovali červenú, trafili ste. Práve táto fabra je totiž veľkým komunikačným nástrojom a s opačným pohlavím dokáže doslova zázraky. Žena v červenej pôsobí oveľa atraktívnejšie ako v akejkoľvek inej farbe. Vôbec pritom nemusíte siahať po hlbokom výstrihu, mini sukni, či vyzývavých kúskoch. Červená ako taká, totiž podnecuje k fantázii a mozog chlapov v tomto prípade reaguje na farbu, nie konkrétny model. Práve v tom je sila samotnej červenej. 

Neprehliadnite: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Stačí vám jeden výraznejší kúsok

Rozhodne by ste takýto kúsok mali mať v šatníku. Červená je IN už niekoľko sezón a zdá sa, že je nesmrteľnou. Hoci si to málokto uvedomuje, chlapi zbožňujú aj minimalistický červený kostým, sveter, či hodvábnu blúzku. Vtedy si totiž myslia, že tieto ženy sú vášnivé nielen v živote, ale najmä v spálni. Zvyšuje to ich chuť loviť a dobíjať. Červená je akýmsi synonymom túžby. Tak na to nezabúdajte a sem tam sa v nej ukážte. Uvidíte, že pohľady okolia vás určite nebudú obchádzať. 

Je podľa Vás, červená pre mužov príťažlivejšia ako ostatné farby?

spolu hlasovalo 384 ľudí

Áno
306
Nie
78

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus