Presunúť na hlavný obsah

Z tmavých na svetlé bez zaváhania: Známe hviezdy ukazujú, ako sa dá dokonalo prejsť na blond

Krása

Žiada sa vám zmena imidžu. No neunáhlite sa a premenu si dôkladne premyslite.

Prejsť z tmavých prameňov na svetlé je veľká výzva. No každá žena ju chce z času na čas podstúpiť. Aby ste tým prešli úspešne aj vy,  musíte sa však držať zopár krokov, ktoré vás môžu priviesť do úspešného konca.

Prečítajte si: Trendy manikúra na každú príležitosť, ktorú zvládnete aj vy: Tieto vzory a farby sú hitom sezóny

Hviezdna inšpirácia

Nejedna celebrity zmenila za posledné obdobie svoj imidž. Ukážkovým príkladom je napríklad tranformácia Belly Hadid z hnedej na blond. Na rozdiel od iných kolegýň, išla na to známa modelka veľmi rafinovane a jemne. Postupne si nechala zosvetliť pár prameňov, cez leto je k tomu dopomohlo i slniečko. Žiadna žltá či odfarbená hriva, ale krásne zosvetlená a taká, čo jej dodala ešte viac sexepílu. Ak sa chcete vybrať podobnou cestou, rozhodne by ste to mali prekonzultovať s kaderníkom. Ideálne s coloristom. Ten je dokonalo školený a vie presne poradiť postup, akým sa k blond vlasom dopracujete, ale tiež zvolí odtieň, ktorý sa vám môže hodiť najviac.

Neprehliadnite: Nový trend v úprave obočia musíte na sebe vyskúšať: Jeho tajomstvo spočíva v omladení looku

Rovnaký postup zvolila aj naša známa modelka, bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková. I ona si dlhé roky pestovala hnedú farbu vlasov. No už počas leta sme mohli vidieť, že pár prameňov si dala zosvetliť. Veľmi jemne a nenútene. Po letnom období prešla k predným vlasom, ktoré má dnes výrazne svetlejšie, čo krásne rozžiarilo jej tvár a opticky tiež zoštíhlilo.

Stávka na istotu

Ak rozmýšľate nad premenou, no nie ste si istá, či to vaše vlasy zvládnu, nesiľte to. Stále napríklad boduje aj ombré, ktoré predviedla pred pár dňami na verejnosti speváčka a herečka Selena Gomez. I ona rada mení imidž. Keďže blond farbu si už raz skúsila a zistila, že to nie je ono, zvolila iný postup. Ombré je vhodné pre každú ženu, ktorá váha nad premenou, no predsa len chce niečo nové.

Pozrite si: 5 vlasových inšpirácií na túto jeseň: Tieto trendy podľa hairstylistov ovládnu ulice

 

 

- Najčítanejšie -