Presunúť na hlavný obsah

Stretla som muža svojich snov: Po roku randenia som však zistila niečo, čo by nechcela odhaliť žiadna žena

Partnerské vzťahy

Nina bola presvedčená, že konečne stretla lásku svojho života. Po roku randenia však zistila niečo, čo by nechcela odhaliť žiadna žena. Jej vyvolený mal totiž manželku a tri deti.

Myslela som si, že naše stretnutie je osudové

Nina mala vždy v živote len dlhodobé vzťahy. S prvým frajerom randila päť rokov, s druhým štyri. Tesne po rozchode s ním stretla Marka. Hoci nikdy neprechádzala kontinuálne zo vzťahu do vzťahu, tentokrát urobila výnimku. Mark ju totiž na prvý pohľad absolútne očaril. Bol presne typ chlapa, ktorý jej mimoriadne imponoval. Blonďák s modrými očami, typ Ryana Goslinga. Dokonca sa na neho z určitého uhla pohľadu aj podobal.

Mohlo by vás zaujímať: Zoznámila ma s ním priateľka a nakoniec mi ho prebrala: Aj toto mi pomohlo vyjsť z celej situácie ako víťaz

”Vyzeral perfektne. Stretli sme sa na raňajkách v meste. Sedel pri vedľajšom stole a čítal knihu. Rovnakú ako som mala ja v kabelke. Keď som ju vytiahla, usmial sa a objednal mi čaj. O chvíľu sa neša vzájomné úsmevy premenili na rozhovor a ešte v ten deň sme spolu išli na večeru. Mali sme toho množstvo spoločného, rovnaké názory na život, pohľad na veci. Aj keď takto často nereagujem, toto bolo všetko akési silnejšie ako ja. Hovorila som si v duchu, že to tak musel zariadiť osud a jeden pre druhého sme stvorení.” To však ešte Nina netušila, čo všetko ju s Markom čaká.

Neprehliadnite: Tento typ muža vám zaručene zlomí srdce: Vieme, ktoré tri veci ho prezradia

Takýto zvrat by mi ani vo sne nenapadol

“Stretávali sme sa každý druhý večer. Po necelom pol roku u mňa spával. Predstavila som ho rodičom, brávala som ho na stretnutia s rodinou a kamarátmi. Všetci z môjho okolia ho poznali. A každého si okamžite získal. Bol totiž veľmi milý, galantný, inteligentný a čestný. Aspoň som si to myslela. Ani vo sne by mi nenapadlo, že randím s mužom, ktorý vedie dvojaký život. V jedno ráno, keď som išla do práce a spal údajne u seba, som ho stretla na benzínke s tromi dievčatkami. Keď ho jedno z nich oslovilo oci, zostala som absolútne paralyzovaná. Nevedela som reagovať."

"Aj keď ma videl, jediné na čo som sa zmohla bolo, že som sklopila zrak. Netušila som ako reagovať. Muž, o ktorom som si myslela, že je pre mňa tým pravým ma rok vodil za nos. Bol ženatý, mal tri dcérky a ani náhodou sa neplánoval rozviesť. Navyše v rebríčku jeho známostí som bola jedna z mnohých. Dodnes nechápem, že som to tak dlho nevidela. A on sa mi odvtedy neozval…”

Randili by ste so ženatým mužom?

spolu hlasovalo 543 ľudí

Áno
205
Nie
338

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus