Presunúť na hlavný obsah

Viete, ktorí pomocníci sú nenahraditeľní pre každú ženu?

Bývanie

Asi každá žena túži po svojom útulnom kozmetickom kútiku. A keďže nie každá z nás má vo svojom byte priestor pre toaletný stolík so zrkadlom, môžete si ho vytvoriť napríklad v kúpeľni alebo pri pracovnom stole. To všetko pomocou kozmetického zrkadla.

Malé a nenápadné, ale funkčné

Reč je o stolných kozmetických zrkadlách. Kedy by ste mali po takom zrkadle siahnuť? Zadovážte si ho, ak:

  • Máte už horší zrak – väčšina zrkadiel má jednu stranu vybavenú zväčšovacím zrkadlom.

  • Potrpíte si na precíznosť – hovorí sa, že obočie je rám celej tváre, je dôležité mať ho precízne upravené.

  • Máte zmysel pre detail – zrkadlo môže byť aj pekným doplnkom na stôl alebo komodu.

Ťažko prístupné miesta budú pasé

Ďalším typom je nástenné zrkadlo. Môžete ním manipulovať do takej polohy, ktorú zrovna potrebujete. Ťažko dostupné mieste vám tak prestanú robiť zbytočné vrásky. Nástenné kozmetické zrkadlo používajú bežne aj muži pri holení brady.

Kozmetické zrkadlá s osvetlením

Kúpeľne často trpia nedostatkom svetla, a to hlavne v prípade, že ide o panelákovú kúpeľňu. To vám môže značne skomplikovať tvorbu dokonalého mejkapu. Ako si ho urobiť aj bez prirodzeného svetla v kúpeľni? Jednoducho. Pomocou kozmetických zrkadiel s osvetlením. Tie vám vďaka LED svetlám vytvoria jasné a prirodzené svetlo vhodné na líčenie.

Zrkadielko, zrkadlo… 

Zrkadielko, zrkadlo, povedz že mi, kto je najskúsenejším expertom na sanitárne vybavenie kúpeľne na zemi? Odpoveďou je e-shop Sanitino.sk, ktorý ponúka široké spektrum zariadenia do kúpeľne, a to vrátane kozmetických zrkadiel.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -