Presunúť na hlavný obsah

Nezabúdajte na líčka! Tento sexi prvok v líčení vám môže hravo opticky zoštíhliť tvár

Krása

Zvyknete používať pri líčení lícenky? Alebo nie?

Možno ste doteraz neprikladali lícenke veľký význam, no pravdou je, že i tento produkt by mal mať svoje stále miestečko vo vašej kozmetickej taštičke. Pre niekoho je používanie líceniek samozorejmosťou, ako si dať špirálu či make-up.

Inšpirujte sa: Z tmavých na svetlé bez zaváhania: Známe hviezdy ukazujú, ako sa dá dokonalo prejsť na blond

Používanie líceniek má hneď niekoľko výhod. Jednou je, že dokáže krásne zjednotiť celý váš make-up, so správnou aplikáciou je to akási bodka na záver, ktorá rozjasní pleť, môže vám ubrať na veku a tiež opticky zoštíhliť tvár.

Samozrejme, i tu však aplikujte pravidlo - všetkého veľa škodí a ak sa chcete vyhnúť líčkam alá Marfuška, buďte veľmi opatrné, pri ich nanášaní.

Neprehliadnite: Hnedé rúže hlásia návrat! Aký odtieň sa hodí práve vám podľa farby vlasov?

Veľmi dôležitý, ak nie najdôležitejší krok, je vybrať si správny odtieň. Ak ste svetlejší typ, rozhodne by ste mali siahnuť po ružovkastých odtieňoch, tmavšie naopak by mali uprednostniť korálové odtiene a pokojne aj sýtejšie červené. Ak si však nie ste istá, tak si vyberte odtieň, ktorý je čo najprirodzenejší alebo v rovnakej farbe ako vaše pery.

Prečítajte si: Robte toto každé ráno a zbavíte sa vrások aj kruhov pod očami

Na aplikáciu voľte vždy väčšie objemné štetce, dosiahnete tak prirodzenejší oditeň. Začnite od lícnych kostí smerom k spánkom, jemnými krúživymi pohybmi, aby ste ich rovnomerne naniesli. Ak chcete, aby vaša tvár pôsobila užšie, musíte jednoducho nechať vyniknúť vaše lícne kosti, tak, že ich doslova vykreslíte. Na vrcholky lícnych kosti potom na záver naneste rozjasňujúci púder.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe