Presunúť na hlavný obsah

Začala som si s frajerom mojej dcéry: Aj napriek tomu, že má o 25 rokov menej, nedokázala som mu odolať

Partnerské vzťahy

Barbora urobila niečo, čo sa nerobí ani tomu najväčšiemu nepriateľovi. Svoju dcéru sklamala na plnej čiare. Začala si totiž s jej aktuálnym frajerom. Presne tým, o ktorom Simona prvýkrát v živote povedala, že by si s ním dokázala predstaviť život.

Niekedy žiaľ platí, že najviac vám dokážu ublížiť tí najbližší. A pokiaľ ide o vašu vlastnú mamu, je to level, ktorý málokto vie prekonať. To, čo sa stalo Simone, jej vzťah s vlastnou matkou poznačilo na celý život. Hoci odvtedy ubehlo veľa času, dodnes jej to nevie odpustiť.

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Myslela som si, že som stretla muža snov

Simona začala randiť s Petrom tesne potom ako si našla novú prácu. Zoznámili sa parkovisku pred firmou. Aj keď ich prvé stretnutie nebolo veľmi romantické, nakoľko mu nacúvala do auta, okamžite medzi nimi prebehla iskra. Počas toho ako vypisovali papiere pre poisťovňu, pozval ju na kávu, keďže vonku bolo -3 a snežilo. Simona neváhala ani sekundu a súhlasila. No a na tej káve zostali oveľa dlhšie, ako trvá vyplniť nejaké formuláre. Dozvedela sa, že Peter pracuje vo vedľajšej budove, je štyri roky rozvedený a nikdy nemal deti. Práve to bol dôvod rozpadu ich vzťahu s predchádzajúcou manželkou. On ich chcel, ona nie.

”Od začiatku mi bol veľmi sympatický a imponoval mi. Bol rozhľadený, sčítaný, vyznal sa vo veciach a navyše bol gentleman. To je kombinácia, ktorá sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Všetci chlapi, s ktorými som predtým randila, chceli vždy len jedno. Sex. A od toho sa potom vlastne všetko odvíjalo. Možno aj preto som dovtedy nikdy žiadneho chlapa nepredstavovala doma mame. Od rozvodu s otcom nikoho nemala a vedela som, že jej kritériá na mužov sú v podstate nesplniteľné. Nechcela som sa s ňou doťahovať o tom, s kým som sa to zase dala dokopy. Ale Peter bol iný. Hneď v prvom momente som si hovorila - tak s týmto chlapom by si skvele rozumela aj mama. A aj to tak bolo. Len si rozumeli až príliš…”

Toto by som neodpustila nikomu a nie ešte vlastnej matke

Po dvoch mesiacoch, pozvala Simona Petra k mame na obed. ”Paradoxne, vôbec z toho stretnutia nebola nervózna. Bola si istá, že tí dvaja si sadnú. A to sa aj stalo. Len Simoninej mame Peter od začiatku imponoval azda až priveľmi. Páčil sa jej ako muž a on to vycítil. To, čo sa stalo o pár týždňov, by som od vlastnej matky nečakala ani náhodou.”

Simona odchádzala na služobnú cestu a Peter ju viezol na letisko. Z neho sa mal však vrátiť k nim domov a vziať k sebe na víkend Simoninu fenku, keďže jej mama mala ísť mimo mesta. Vo chvíli ako otvoril dvere, nikoho v dome nečakal. Naskytol sa mu však pohľad, s akým nerátal. Simonina mama bola v čipkovanom spodnom prádle v kuchyni a robila si kávu. Vôbec, ale vôbec sa netvárila prekvapene, keď ho uvidela. Peter ani nevedel ako a začala ho zvádzať. Na svoj vek vyzerala neskutočne dobre. Mala telo dvadsiatničky, len jej tvár zdobilo pár vrások navyše. Peter sa v podstate ani nechcel brániť. V tom momente skončili spolu na gauči v obývačke. Počas toho ako sa milovali sa však otvorili dvere. Do domu vstúpila Simona. Jej let mal 6 hodinové meškanie, tak prišla domov.

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

”Naskytol sa mi absolútne otrasný pohľad. Moja mama a môj frajer ležali nahí v obývačke… no a do detailov nebudem zachádzať. Zostala som totálne bez slov. Nevedela som ako reagovať. Zbalila som si tých pár vecí, čo som u mamy mala, vzala psa a odišla. Ubehli tri roky a s mojou matkou nie som v žiadnom kontakte. A ani to nemienim meniť. To, čo mi urobila, je pre mňa neodpustiteľné."

Dokázali by ste niečo takéto svojej mame odpustiť?

spolu hlasovalo 579 ľudí

Áno
75
Nie
504

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus