Presunúť na hlavný obsah

Sexi tehuľka Ashley Graham: Plus size modelka sa nebojí odvážnych lookov ani v pokročilom štádiu tehotenstva

Zahraničné celebrity

Jedna z najznámejších plus size modeliek sa už čoskoro stane mamičkou. A na novú úlohu sa náramne teší.

Sexi plus size

Nenosí veľkosť 34, 36 ani 38, no napriek tomu nikdy nemala problém ukázať svoje krivky. A častokrát v plnej kráse. A ani počas tehotenstva tomu nie je inak. 32-ročná modelka, ktorá sa už o pár týždňov stane mamičkou, sa posledné týždne prezentuje v najsexi lookoch, aké sme doteraz mohli na nej vidieť.

Latex, čipky, vysoké rázporky a hlavne, šaty na telo. Toto je šatník Ashley Graham aj vo vysokom štádiu tehotenstva. A veď prečo nie. Je vidieť, že budúca mamička je na svoje tehotenské bruško pyšná.

Prečítajte si: Bella Hadid ako najkrajšia žena sveta: Zaslúži si tento titul i napriek údajným plastikám?

Ukázala ho dokonca na móle a to počas prehliadky dizajnéra Tommy Hilfigera. A nevynecháva ani žiadne spoločenské akcie, na ktorých, ako vždy, vyzerá veľmi pôvabne a žensky.

Mohlo by vás zaujímať: Milostný príbeh medzi princom Charlesom a Camillou: Začalo to už v 70. rokoch a neuveríte, ako sa vtedy zoznámili

I keď mnohí jej tlieskajú za odvahu nebáť sa ukázať svoje nadbytočné kilá, nájdu sa i takí, ktorí si myslia, že modelka nie je vhodným vzorom pre mladé dievčatá. A to najmä preto, že často ukazuje nahé telo na sociálnych sieťach. No tak či onak, obdiv za odvahu si zaslúži i tak. Veď ktorá tehotná žena by sa ukazovala v takýchto šatách?

Neprehliadnite: Najzamilovanejší hollywoodsky párik: Títo dvaja majú naozaj závideniahodný vzťah, čo všetko pre to robia?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus