Presunúť na hlavný obsah

Na služobnej ceste sa za manželkiným chrbtom rád predvádzal: Nie každý chlap, ktorý je sexi, je taký aj v posteli

Partnerské vzťahy

Zakázané ovocie chutí najlepšie. Sama som pritom naletela jednému mužovi, ktorý mi otvoril oči v tom, že nie každý chlap, ktorý je na prvý pohľad sexi, je taký aj v posteli!

Dotyčný, o ktorom dnes bude reč, je muž, ktorý spolupracoval s našou firmou a stretávali sme sa na služobných cestách. Alex vždy patril medzi chlapov, ktorí boli doslova magnetom na ženy. Nemusel pohnúť ani prstom a ženy mu do postele doslova skákali. Vždy však jednorazovo a o detailoch jeho afér sa nikdy nič neprevalilo. Práve to bolo na tom najzáhadnejšie a pre mnohé ženy, ako som bola aj ja, o to viac lákavejšie.

Čítajte tiež: Na tieto typy mužov by ste si mali dať pozor: Podľa zverokruhu patria medzi najnestabilnejších partnerov

Všetky vedeli, že má manželku

Ženy, ktoré sa okolo neho motali dobre vedeli, že má manželku a nehodlá sa jej vzdať. O jeho pravidelných úletoch sa takisto vedelo a ťažko povedať, či ich vedela aj jeho vyvolená. Bolo ich totiž toľko, že sa zdá byť nereálne, aby jej to uniklo bez povšimnutia.
Chvíľkami mal človek pocit, že mu tieto milostné aféry manželka toleruje a je s tým zmierená. Vedela totiž, že jeho jedinou „vyvolenou“ je práve ona. Žiadnu inú ženu si totiž nenechal pustiť bližšie do svojej komfortnej zóny. Bol to jednoducho typický milovník žien, na ktorého aj keď nadávate, vždy mu odpustíte.

Na služobnej ceste som mu podľahla

Klamala by som, keď by som povedala, že som nikdy nepremýšľala nad tým, aký je to s ním posteli. Dá sa povedať, že čím viac sa to okolo neho točilo ženami, tým viac ma priťahoval. Vedel to a ženskú pozornosť si doslova užíval plnými dúškami. 
Vedela som však, že ak ho mám dostať do postele, budem musieť byť iniciatívna práve ja. Povestnými sa stali práve jeho služobky a preto každá z nás sa vždy na pracovnú cestu s ním veľmi tešila. Keď som odchádzala, zbalila som si sexi spodné prádielko, aby som urobila dojem. Chcela som byť pripravená a tiež som chcela dosiahnuť to, aby na náš spoločný večer nikdy nezabudol. Mala som to dokonale naplánované. 
Po spoločnej večeri sme zostali ešte popíjať a snažila som sa zostať v jeho prítomnosti čo najdlhšie. Keď ostatní išli na hotelovú izbu spať, zostali sme len my dvaja a vedela som, že to je moja jediná šanca.  Nechcela som si urobiť trapas a tak som čakala na nejaké znamenie a prejav náklonnosti z jeho strany. Išlo to veľmi ľahko a ani som sa nenazdala a skončili sme u neho v izbe. 

Neprehliadnite: Bola som jeho milenkou asi rok: Potom si ma našla jeho žena a prezradila tajomstvo toho, kto je vlastne jej muž

Nie každý chlap, ktorý je sexi, je taký aj v posteli

Práve za dverami hotelovej izby sa však začali diať veci, ktoré by mi ani vo sne nenapadli. Alex bol jeden sexi chlap, veľmi galantný, vždy upravený. Keď však zhodil oblek, akoby s ním zahodil aj kus džentlmena a premenil sa na úplne iné stvorenie. 
Celý večer sa totiž začal točiť okolo neho. Keď predo mnou stál nahý, všetka pozornosť bola len na ňom. Moja sexi bielizeň a v podstate aj ja celá ako som, sme boli nepodstatné. Alex túžil byť stredobodom pozornosti a začal sa predo mnou predvádzať. Najskôr začal robiť také tie čudné pohyby, ktoré robia gigolovia a striptéri. Trochu ma to šokovalo, ale povedala som si, že mu dám šancu a že chce zrejme urobiť dojem na mladú slečnu ako som ja. Predsa len, vekový rozdiel bol medzi nami niečo cez desať rokov. 
Keď sa však začal obliekať do rôznych sado maso kostýmčekov, ktoré mal uložené v skrini, začalo mi biť srdce, čo asi tak odo mňa bude chcieť. Nakoniec si vymyslel, aby som ho na obojku ťahala po dlážke hotelovej izby a diktoval mi slová, aké mu mám do toho hovoriť. Mala som pocit, že mu snáď robím nejaký komparz. Neustále mi dával nejaké úlohy a všetko sa točilo len okolo neho. O dotykoch pre ženu, nehovoriac o uspokojení, nebolo ani zmienky. Nikdy som nič také zo strany muža nezažila. Odtrpela som si to a neutiekla som, bola som zvedavá, kam to až zájde a či predsa len, niečo nečaká aj na mňa ako na záver.  Ale veru nedočkala som sa. 

Tento „zážitok“ ma však presvedčil o tom, že nie každý chlap, ktorá je pekný a sexi na pohľad a pri vystupovaní, je taký aj v posteli... Už chápem, prečo jeho aféry boli vždy len jednorazové a zrejme aj jednostranné. Odvtedy som naňho zmenila pohľad a vôbec ma nepriťahuje, práve naopak, stal sa pre mňa neatraktívny.

- Najčítanejšie -