Presunúť na hlavný obsah

Foto z Instagramu verzus realita: Celebritné hviezdy si často menia vzhľad, porovnajte si tieto zábery

Zahraničné celebrity

Aj ony sú len ženy, ktoré si občas potrebujú zdvihnúť ego. Preto si často upravujú fotky na Instagrame.

Elsa Hosk

Topmodelka a anjelik značky Victoria´s Secret Elsa Hosk patrí k najkrajším modelkám súčasnosti, no i ona sa rada občas "upraví". I keď by sa mohlo zdať, že je dokonalá, pravdou je, že používa mnoho filtrov a občas i samotnú retuš. Jej tvár je na každej jednej fotke priam dokonalá, čo občas nie je úplná pravda. Zdá sa, že i modelky si potrebujú zdvíhať sebavedomie týmto spôsobom.

Prečítajte si: Známe hollywoodske hviezdy, ktoré sa vylepšili pred 30-tkou: Štvorici týchto krások to ale uškodilo

Kendall Jenner

Ďalšia topmodelka, ktorá nedá dopustiť na úpravu fotografií. Kendall Jenner to tiež veľmi nepotrebuje, veď štíhla je i tak dosť, no občas sa stane, že jej tvár na sociálnych sieťach je ešte štíhlejšia. Prečo to robí, nikto nechápe. A taktiež preferuje rôzne filtre, vďaka čomu pôsobí opálenejšie. Nuž, zdá sa, že Kendall je žena ako každá iná...

Mohlo by vás zaujímať: Bella Hadid ako najkrajšia žena sveta: Zaslúži si tento titul i napriek údajným plastikám?

Selena Gomez

Speváčka a herečka Selena Gomez síce veľmi často nepridáva fotky, ale ak ich dá, tiež je vidieť, že sú značne upravené. Či už je to retuš, ubratie pár kíl navyše alebo len niekoľko filtrov, ktoré ju rozjasnia... Jednoducho bez toho si nevie predstaviť svoj príspevok. O to horšie to však potom je, keď sa ukáže na verejnosti.

Ariel Winter

Televízna hviezdička známa najmä vďaka sitkomu Modern Family úravu fotografií nezaprie. Na rozdel od iných, ktoré to robia menej nápadne, ona ide do toho pohlave a so všetkým, čo k tomu patrí. A to vôbec nerobí dobre. Veď sa len pozrite na jej fotky z Instagramu a následne na foto z akcie. Rozdiel neprehliadnete.

Neprehliadnite: Prirodzená vs. upravená: Ako vyzerajú hollywoodske krásky bez make-upu a retuše?

- Najčítanejšie -